جلسه هم‌اندیشی اجرای جشنواره استانی رمضان بهاربندگی

به گزارش خبرنگار رکنا در شهرکرد ، جلسه هم‌اندیشی اجرای «جشنواره استانی رمضان بهار بندگی» با حضور دکتر سعید کریمی رییس دانشگاه شهرکرد، حجت‌الاسلام دکتر سعید صفی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در استان و دانشگاه شهرکرد و روسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان چهارمحال و بختیاری در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.

دکتر سعید کریمی ضمن تبریک فرارسیدن ماه رمضان گفت: جشنواره استانی رمضان بهار بندگی در سطح دانشگاه را مفید و جذاب دانست و ابراز امیدواری کرد که برای شرکت‌کنندگان نیز نتایج و تجربیات ارزشمندی در پی داشته باشد.

حجت‌الاسلام دکتر سعید صفی نیز در این نشست ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات گفت: رمضان ماه نزول قرآن است و تمام برکات این ماه به برکت نزول قرآن است و ابراز امیدواری کرد با تمسک به آیات قرآن و عمل به آن به سعادت دنیا و آخرت برسیم.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در ادامه گفت: جشنواره استانی رمضان بهار بندگی در 6 سطح اساتید، کارمندان، همسران اساتید و کارمندان، فرزندان اساتید و کارمندان، دانشجویان مجرد و دانشجویان متأهل برگزار می‌گردد که درنهایت به برگزیدگان در سطح دانشگاهی و استانی جوایزی اهدا می‌گردد.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مالک حسنی در ادامه این نشست ضمن تشریح جشنواره رمضان بهار بندگی گفت: برای هر6 سطح از جامعه هدف، سه بخش مشارکت و رقابت شامل دروس مجازی مختلف از سایت آموزش‌های مجازی دانشگاهیان، مسابقات کتاب‌خوانی، برنامه‌های زنده کاربردی و آزمون نهایی از محتوای برنامه‌های زنده، مسابقه نقاشی، برنامه‌های زنده قصه‌های قرآنی مخصوص فرزندان اساتید و کارمندان تعریف‌شده است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مالک حسنی در پایان گفت: علاوه بر اینکه جامعه هدف هر دانشگاه در بخش خود به‌صورت مجزا رقابت می‌کنند، با کسب حدنصاب امتیاز لازم به مرحله رقابت برای خانواده برتر هر دانشگاه و خانواده برتر دانشگاهی استان راه پیدا می‌کنند.

 

در ادامه این نشست حاضرین جلسه نقطه نظرات خود را پیرامون جشنواره استانی رمضان بهار بندگی بیان کردند.

آیا این خبر مفید بود؟