تبلیغات زودهنگام در روند تایید صلاحیت ها تاثیرگذار است

جعفر طولابی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار رکنا در خرم‌آباد با بیان اینکه هرگونه فعالیت تبلیغاتی داوطلبان انتخابات قبل موعد مقرر تخلف محسوب می شود افزود: چنانچه کسی رعایت نکند، این تخلفات در روند بررسی صلاحیت افراد در حوزه هیات های اجرایی و نظارت لحاظ خواهد شد.

وی با اشاره به این مطلب که وضعیت تایید یا رد صلاحیت داوطلبان انتخاب هنوز مشخص نیست اظهار داشت: مراحل تایید صلاحیت ها هنوز طی نشده است و تا زمان اتمام بررسی صلاحیت ها توسط هیات های اجرایی و نظارت و اعلام موعد مقرر و مهلت قانونی تبلیغات، هرگونه فعالیت تبلیغاتی ممنوع است و قطعا اقدامات متخلفین در روند تایید صلاحیت آنها تاثیر خواهد داشت.

طولابی تصریح کرد: برخی از داوطلبین ممکن است در مرحله بررسی هیات اجرایی تایید شوند و در هیات نظارت رد شوند و حتی برعکس هم ممکن است اتفاق بیفتد، پس تا زمان اعلام نهایی تایید صلاحیت ها، مردم خیلی به شایعات توجه نکنند.

فرماندار خرم آباد در ادامه ضمن اینکه از داوطلبان خواست که به قانون تمکین کنند و قانون را رعایت کنند گفت: چنانچه مشخص شود فردی قانون را رعایت نکرده است در هر مرحله ای که باشد، تخلفش در بررسی صلاحیت فرد لحاظ خواهد شد و ممکن است مشکل ساز شود، بنابراین خواهشمندیم همه قانون را محور کار قرار دهد.

طولابی در پایان اظهار داشت: داوطلبی که قصدش خدمت به مردم است و می خواهد در جایگاه نمایندگی مردم در شورای شهر خدمت کند اگر قانونمند نباشد و قانون را رعایت نکند، چگونه انتظار دارد مردم بعنوان منتخب به او اعتماد کنند و یک فرد متخلف را انتخاب نمایند.

لرستان_خرم آباد، امین پارسا

 

آیا این خبر مفید بود؟