روز ارتش یادآور شجاعت و حماسه آفرینی فرزندان غیرتمند ایران اسلامی است

به گزارش رکنا از کرمانشاه، در پیام سردار علی اکبر جاویدان آمده است: بیست و نهم فروردین ماه یاد آور رشادت ها و از خودگذشتگی های بزرگ مردانی است که در جبهه های شرف و شهادت و صحنه آزادگی برای حفظ کیان اسلامی و استقلال تمامیت ارضی، شجاعانه جان خود را در طبق اخلاص نهادند. 

ارتشیان غیرتمندی که در طول هشت سال دفاع مقدس آن چه در توان داشتند برای دفع تجاوز و حفظ حریم دین و میهن بکار بستند و نشان دادند تا پای جان پشتیبان انقلاب و نظام اسلامی که الگو گرفته از قیام سیدالشهداست می مانند و در این رهگذر با خلق حماسه های عظیم و به یاد ماندنی برگ های زرین افتخار زیادی را به دفتر تاریخ سراسر حماسه ملت ایران افزودند.  

29 فروردین روزیست که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با صدور فرمانی مهم این روز را به یک روز تاریخی و ماندگار مبدل نموده و ارتشیان، این خاکی پوشان افلاک مکان با لبیک به ندای آسمانی پیر مراد و فرزانه خود به مدافعان همیشگی و راستین انقلاب اسلامی تبدیل شدند. 

امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با سربلندی و افتخار بعنوان ارتشی مردمی و مکتبی و سرافراز و متکی برتجارب درخشان جنگ و دوران دفاع مقدس، جانانه از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن دفاع و با رهبری داهیانه فرماندهی معظم کل قوا و در ظل توجهات حضرت بقیه ا... الاعظم (عج) با داشتن نیروهای متخصص و توانمند و همچنین بکارگیری پیشرفته ترین ابزار و بهره گیری از دانش روز دنیا توانسته در زمینه تولیدات نظامی به شکوفایی برسد. 

در بخش پایانی پیام سردار جاویدان آمده است: اینجانب فرا رسیدن 29 فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی را به ملت مجاهد پرور، فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح و خانواده های گرامی شان تبریک گفته و از خداوند متعال دوام و توفیق فرماندهان، کارکنان و سربازان سلحشور این نیروی مکتبی در صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و پاسداری از حریم نظام مقدس جمهوری اسلامی خواستارم. 

سرتیپ دوم ستاد علی اکبر جاویدان - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه

آیا این خبر مفید بود؟