بازسازی ۱۱ دستگاه از ماشین آلات راهداری همدان
به گزارش رکنا ، رئیس اداره ماشین آلات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان گفت: بازسازی ۱۱ دستگاه از ماشین آلات راهداری استان در دست اقدام است.

آرش آزادی با اعلام این خبر بیان کرد: بازسازی ۱۱ دستگاه از ماشین آلات سنگین این اداره شامل لودر و گریدر با اعتبار دو میلیارد تومان از محل اعتبارات سازمان در دستور کار است.

وی گفت: بازسازی و نوسازی ماشین آلات راهداری جزو اولویت اداره کل بوده و هست و با برنامه ریزی‌های انجام شده هر ساله تعدادی از ماشین آلات مورد بازسازی قرار می‌گیرند.

رئیس اداره ماشین آلات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان با اشاره به نیاز راهداری استان به ماشین آلات سنگین تأکید کرد: با مساعدت سازمان راهداری پارسال دو دستگاه بیل مکانیکی و امسال نیز ۳ دستگاه لودر به ناوگان راهداری استان اضافه می‌شود.

 
آزادی تصریح کرد: عمر متوسط ماشین آلات راهداری بالای ۲۵ سال است و این حوزه با مشکلات و کمبود‌های عدیده‌ای نظیر تامین قطعات مواجه است.

این مسئول افزود: تأمین سوخت، تیغه برفروب و مواردی از این قبیل برای این دستگاه‌ها نیز بر عهده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان قرار دارد.سلیمانی فرد/همدان

 

 

آیا این خبر مفید بود؟