تبدیل سالن ورزشی ولایت بروجرد به نقاهتگاه بیماران کرونایی

محمود رحمتی در گفتگو با خبرنگار رکنا در بروجرد، با بیان اینکه سالن سرپوشیده ۳ هزار نفری ورزشگاه ولایت بروجرد از سالن های ملی در استان است، افزود: تمام سالن را ضد عفونی وگندزدایی کرده و در حال حاضر نیز قرار است ارتش با ساماندهی تخت های بیماران را به عنوان نقاهتگاه در اختیار ستاد کرونا قرار دهد.

وی با اشاره به امکانات ورزش و جوانان بروجرد، تصریح کرد:  آمادگی هرگونه همکاری با ستاد کرونا را جهت مقابله با این ویروس وخدمت رسانی به مردم داریم .

رییس ورزش وجوانان بروجرد با اشاره به مصوبات ستاد مدیریت کرونا و تاکیدات مدیرکل ورزش وجوانان لرستان در اجرای این مصوبات گفت: هرگونه تمرین، برنامه و مسابقه ورزشی بدون اخذ مجوز از ستاد مدیریت کرونا در بروجرد  ممنوع است.

رحمتی با تاکید بر لزوم توجه ورزشکاران به اجرای مصوبات، در خواست کرد ورزشکاران ضمن ماندن درخانه و رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی تا قطع زنجیره این ویروس منحوس  همکاری لازم را در راستای اجرای مصوبات ستاد کرونا با ورزش و جوانان شهرستان  داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: با افرادی که مصوبات اعلام شده را رعایت نکنند به صورت قانونی برخورد کرده و آنها به مراجع قضایی معرفی خواهیم کرد.

لرستان_بروجرد، محمد رحمتی

 

آیا این خبر مفید بود؟