پایان طرح توسعه فرودگاه خرم آباد تا خرداد ماه

علی کاملی در گفتگو با خبرنگار رکنا در خرم‌آباد گفت: خوشبختانه با پیگیری های شبانه روزی که در برنامه قرار دادیم و مساعدت و کمک های استاندار و معاونت عمرانی و برگزاری جلسات موثر، این طرح تعیین تکلیف شد. 

وی افزود: تکمیل باند، سطوح پروازی، جاده حفاظتی و استریپ های پروازی که جهت ایمنی و امنیت پرواز بسیار مهم هستند در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه سرعت قابل توجهی دارد. 

کاملی تصریح کرد: در طرح توسعه حدود ۲۰ هزار هکتار خاکبرداری انجام شده که با توجه به پیشرفت فیزیکی بالای پروژه، روند رضایت بخشی را شاهد هستیم. 

مدیر فرودگاه شهدای خرم آباد گفت: ۲۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان از مطالبات قرارگاه را بصورت تهاتر از طریق راه و شهرسازی پرداخت کردیم و در حال رایزنی هستیم که مابقی طلب قرارگاه نیز با مساعدت استاندار و سازمان مدیریت و برنامه ریزی پرداخت نماییم. 

علی کاملی ادامه داد: طبق تعهدی که دادیم تامین اعتبار تکمیل مابقی طرح را هم پذیرفتیم و به همین منظور نظارت جدی بر روند طرح توسعه داریم و در پرداخت صورت وضعیتهای پیمانکار تعلل نداریم و با همین روند انشااله تا پایان خرداد ماه و در همین دولت طرح هشت ساله توسعه فرودگاه به پایان و به بهره برداری خواهد رسید.

لرستان_خرم آباد، مهرناز خلفی 

آیا این خبر مفید بود؟