حوزه حمل و نقل و امور زیربنایی موتور محرک و توسعه شهرداری رشت است

به گزارش رکنا رشت، شهردار رشت حوزه حمل و نقل، ترافیک و امور زیربنایی را موتور محرک و زمینه‌ساز توسعه شهرداری خواند و عنوان کرد: یکی از رویکردهایی که تحقق آن به شدت مورد توجه شهرداری قرار دارد ارتقاء جایگاه و کارکردهای مهم مربوط به این معاونت است.

احمدی استفاده از توان و ظرفیت مدیران متعهد و متخصص در بخش‌های مختلف شهرداری رشت را مورد تاکید قرار داد و گفت: جایگاه‌های مدیریتی همیشگی نیستند بنابراین باید تلاش کنیم در همین زمان محدودی که فرصت ارائه خدمت صادقانه به مردم و شهروندان برایمان مهیا شده بهترین استفاده ممکن را ببریم.

وی تصریح کرد: هیچ مجموعه و دستگاهی نیست که به مانند شهرداری‌ها خدمات متنوع و گسترده را به مردم ارائه دهد و این از جایگاه و اهمیت بالای شهرداری حکایت دارد.

شهردار رشت اضافه کرد: تمام تلاش و سعی ما این است که برخلاف گذشته نگاه‌ سایرین نسبت به شهرداری نگاه متفاوتی باشد و این کار هم کار سختی است و به تنهایی و بدون مشارکت تمام معاونت‌ها و بخش‌های مختلف شهرداری محقق نمی‌شود.

وی ابراز داشت: اجرای سیستم کنترل پروژه، ساماندهی طرح‌ها و پرو‌ژه‌ها و تعیین تکلیف نصب سامانه‌های پایش تصویری و ترافیکی از جمله مطالبات مهمی است که مغفول مانده و عملیاتی شدن آن‌ها را از معاونت جدید حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت انتظار دارم.

احمدی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از تلاش‌ها و زحمات مدیران گذشته معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی خاطرنشان کرد: باید روح تازه‌ای هم از لحاظ تفکر و هم از حیث ساختاری به این معاونت تزریق شود و امیدواریم معاونت جدید با یک رویکرد جدید نسبت به انجام وظایف و امورات محوله تلاش کند.شایان ذکر است در این جلسه شهردار رشت از زحمات سید سجاد رضایی نسب که پیش از این عهده دار این مسئولیت بودند تشکر و قدردانی کرد.

رشت/مرجان گودرزی

آیا این خبر مفید بود؟