جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی گیلان برگزار شد

به گزارش خبرنگار رکنا رشت، جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی گیلان پنج شنبه 6 آذر با حضور  زارع استاندار گیلان، کوچکی نژاد نماینده محترم مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و ارتباط تصویری با 24 مدیر دستگاه اجرایی و بانک های عامل استان برگزار شد.

در این جلسه که علیزاده مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان گیلان به صورت ویدیو کنفرانس حضور داشت، استاندار اظهار کرد: باتوجه به پیشرفت 77 و 87 درصدی پروژه های اقتصاد مقاومتی در بخش های کشاورزی و صنعت، انتظار می رود با شتاب در همراهی ها و نیز عملیات اجرایی پروژه ها، شاهد بهره برداری افزون بر 70 درصد آنها تا پایان سال‌جاری باشیم.

وی نقش آفرینی در توسعه و اثرگذاری بر اشتغال استان را از اهداف اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی و جهش تولید عنوان و خاطرنشان کرد: ایجاد سه هزار و 400 شغل از اجرای این پروژه ها دست یافتنی‌‌ست چراکه فقط در بخش صنعت، یک‌هزار و 800 و در بخش کشاورزی 900 شغل ایجاد می شود.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه تمامی شغل‌هایی که ایجاد می‌شود در سامانه رصد اشتغال ثبت و قابل پیگیری است، گفت: در بازدید از واحدهای تولیدی علاوه بر بررسی میدانی اشتغال ایجاده شده با بررسی مستندات بیمه ای نیز، آمارها راستی‌آزمایی می شود.

رشت رکنا مرجان گودرزی 

آیا این خبر مفید بود؟