نصب 42 دستگاه ترانسفورماتور برق در املش

به گزارش خبرنگار رکنا رشت، محمدی خاطرنشان کرد: درراستای تامین برق پایدار برای مردم شریف شهرستان بیش از 10 کیلومتر شبکه فرسوده با کابل خودنگهدار جایگزین شد و تلاش می شود با برنامه ریزی مناسب و پس از جذب اعتبارات لازم بازسازی شبکه های فرسوده با سرعت و جدیت انجام پذیرد تا در طول سال به ویژه در زمان وقوع بحران های جوی کمترین مشکل برای مشترکین محترم اتفاق بیفتد.

مدیر توزیع برق املش افزود: از ابتدای سال 42 دستگاه ترانسفورماتور برق در سطح شهرستان نصب و تعداد 38 دستگاه ترانسفورماتور برق نیز تعمیر و افزایش قدرت داده شد.

وی اظهار داشت: باوجود تنگناهای مالی و شیوع گسترده کرونا، از ابتدای سال تا پایان مهر 99 و با تلاش همکاران امور توزیع برق املش 24.7 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و 2.8 کیلومتر شبکه فشار متوسط در سطح این شهرستان احداث شده است.

محمدی گفت: در راستای واگذاری انشعاب برق به متقاضیان جدید از ابتدای سال تا پایان مهرماه 471 مشترک جدید به مشرکین امور توزیع برق املش افزوده شد.

مدیر توزیع برق شهرستان املش تاکید کرد: با پیگیری همکاران و اجرای طرح جهادی وصول مطالبات، درصد وصول مطالبات در کل شهرستان 96.3 درصد می باشد .

محمدی در خاتمه ضمن تشکر از مردم و مسئولین این شهرستان در همراهی امور توزیع برق املش برای انجام پروژه ها و خدمت رسانی به مردم گفت: امیدواریم با تلاش همکاران بتوانیم خدماتی شایسته به مردم شریف شهرستان ارائه کنیم و با همراهی مسئولین بتوایم به اهداف خود در بهسازی شبکه های توزیع برق و تامین برق پایدار نایل آییم.

رشت _رکنا مرجان گودرزی 

آیا این خبر مفید بود؟