به گزارش خبرنگار رکنا از آبدان، حجت الاسلام حبیب پهلوزاده در خطبه های این هفته آبدان بیان داشت: جهاد کشاورزی باید آموزش های لازم به کشاورزان ارائه دهد .

وی یادآورشد: حرص وطمع باعث کشت گسترده و استفاده زیاد از سموم واز بین رفتن زمین های کشاورزی می شود.

پهلوزاده با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب درخصوص اجلاس سالانه نماز بیان داشت: آموزش و پرورش می تواند از اثر گذارترین ها باشد و مدارس را با نماز خوانی نوجوانان مزین کند و این بهترین تضمین برای سلامتی Health آینده جامعه است.

امام جمعه موقت آبدان همچنین به روز دانشجو اشاره نمود و اظهار داشت: آغاز خیزش جنبش دانشجویی ،قیام بزرگ در برابر استکبار بود.

وی ادامه داد:۱۶ در آذر ۱۳۳۲کمتر از چهار ماه بعد از کودتای آمریکایی ۲۸مرداد با ورود نیکسون معاون وقت رییس جمهور آمریکا دانشجویان دانشگاه تهران به پا خواستند و سه نفر از آنها به شهادت رسیدندولی آمریکا از این اهداف ناکام ماند.

ایشان با اشاره به ۲۰ آذرماه سالروز شهادت آیت الله دستغیب از او به عنوان یک مبارز قبل و بعد از انقلاب و معلم اخلاق که به مردم آگاهی می داد یاد کرد.

امام جمعه موقت آبدان ضمن محکوم کردن حادثه Incident چابهار بیان نمود: حادثه ای که با محوریت آمریکا ،اسرائیل و آل سعود و به دست یک گروهک تروریستی به وقوع پیوست ، نشان داد که یک گروه کوچک تروریستی فقط با پشت گرمی نظام سلطه دست به چنین کاری می زند.

به گزارش رکنا؛ آبدان شهری از توابع شهرستان دیر در استان بوشهر و جنوب ایران است.

اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟