چهره ها کدخبر: 99379 ارسال پرینت 14

رکنا: خبر به کما رفتن نیما طباطبایی کارگردان فیلم سینمایی "من ناصر حجازی هستم" که در برخی رسانه ها مطرح شده بود، تکذیب شد.

در پی وقوع عارضه مغزی برای نیما طباطبایی کارگردان فیلم "من ناصر حجازی هستم" ، در برخی از سایت های خبری عنوان شد که یکی از بیمارستان های غرب تهران از پذیرش و عمل وی اجتناب ورزیده و وی به ناچار جهت درمان به بیمارستان ایرانمهر منتقل شده است.
برخی از این رسانه ها این اتفاق را به مشکلات پیش آمده میان جامعه پزشکی و عوامل سینمایی بر اثر حواشی درگذشت مرحوم کیارستمی مربوط دانستند و عنوان کردند "بیانیه صنفی تندی هم از سوی جراحان آماده شده بود تا از این پس رسما هیچ هنرمند ی مورد عمل جراحی قرار نگیرد که با پادرمیانی وزیر بهداشت و پس از یک جلسه طولانی این بیانیه منتشر نشد."
گفتنی است همچنین عصر امروز خبری در رسانه های مجازی مبنی بر به کما رفتن طباطبایی نیز پخش شد تا به این شائبه ها دامن زده شود، اما در گفت و گوی خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان با هورشید فیلم، این خبر از سوی مسئولان موسسه سینمایی هورشید فیلم تکذیب شد و گفته شد که حال این هنرمند خوب است.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر

  • محمدی 0 0

    قابل توجه دوستانی که هر روز به انواع مختلف قلعه نویی را تهمت باران می کنند. امیر بی گناه است.خداوند ایشان را شفا دهد. من هم از دست این کارگردان خیلی عقده داشتم .چون دل امیر راشکست اکنون حلالش می کنم