چهره ها کدخبر: 899 ارسال پرینت 0

رکنا: جیمی فاکس بازیگر معروف سینما و برنده جایزه اسکار مرد میانسالی را که در میان شعله‌های سرکش آتش گرفتار شده بود نجات داد.

به گزارش شبکه‌های خبری، جیمی فاکس این هنرپیشه سیاهپوست، راننده کامیونی را که در حال سوختن در آتش بود از میان شعله‌ها بیرون کشید و مانع مرگ این مرد شد.

وی در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: من قهرمان نیستم. تنها برای نجات یک انسان در موقع مناسب خودم را به میان آتش زدم و راننده را از میان اتاقک شعله‌ور کامیون بیرون کشیدم.

برت کایل راننده کامیون که جان دوباره یافته از جیمی در حضور تماشاگران و مأموران پلیس سپاسگزاری کرد. وی گفت: با سرعت بالایی در حال رانندگی بودم که ناگهان کامیون با یک مانع برخورد کرد و واژگون شد و یکباره خودم را در محاصره شعله‌های آتش گرفتار دیدم.

در مدت زمان کوتاهی آتش همه جا را فرا گرفته بود و در درون کامیون راه نجاتی نداشتم. در همین موقع این هنرپیشه شجاع با شکستن شیشه کامیون کمربند من را پاره کرد و از میان شعله‌های آتش بیرونم کشید. کار او بسیار قهرمانانه بود و تنها من که در آن لحظات با سوختن و مردن روبه‌رو بودم می‌دانم که او چه کار انسانی و فداکارانه‌ای انجام داده است.

به گزارش پلیس حادثه در نزدیکی خانه جیمی فاکس اتفاق افتاده و این هنرپیشه سینما با دیدن راننده در میان جهنمی از آتش به سوی کامیون شعله‌ور دویده و خود را به میان شعله‌ها انداخته و او را نجات داده است.ارسال نظر