چهره ها کدخبر: 87767 ارسال پرینت 5

رکنا: حسین کیانی کارگردان و نمایشنامه نویس گفت:«مرگ در حمام بنفش» تلاش می کند بیشترین محتوا را با کمترین طراحی صحنه و استفاده از دکور به مخاطب انتقال دهد.

حسین کیانی در گفت و گو با بانی فیلم درباره نمایشی که قرار است، ۲۷ تیرماه روی صحنه ببرد، گفت: در حال حاضر مشغول تمرین و آماده کردن نمایشی در سالن تئاتر باران به نام «مرگ در حمام بنفش» هستیم.
کیانی درباره قصه«مرگ در حمام بنفش» عنوان کرد: این نمایش را خودم نوشتم و درباره زندگی ساکنان یک گرمابه متروک است که از رونق افتاده و این گرمابه را به افراد بی خانمان و آسیب پذیر جامعه اجاره می دهند که زندگی خود را در آنجا می گذرانند و دریچه ای بر زندگی این افراد است. فضای نمایش رئال است و همزبان و همزمان معاصر است.
او درباره طراحی صحنه این نمایش گفت: با توجه به شرایط تئاتر باران و اینکه قرار است یک تئاتر دیگر بعد از ما اجرا شود، ضمن حفظ ویژگی های متن، تلاش کردیم قابلیت جا به جایی و استفاده دیگران را داشته باشد. با این وجود صحنه مینی مال است و به سمت رئالیسم و ساخت دکور نمی رود و سعی شده با کمترین استفاده از دکور، بیشترین محتوا با صحنه منتقل شود.
بازیگران این نمایش شهرام حقیقت دوست، رویا میرعلمی، امیررضا دلاوری، علیرضا آرا و خاطره اسدی هستند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر