چهره ها کدخبر: 193114 ارسال پرینت 1

رکنا: داود میرباقری سراغ ساخت سریال شاهچراغ رفت و درباره این پروژه گفت: برآورد اولیه ساخت این سریال 24 قسمتی که حدود 4 سال زمان نیاز دارد 27 میلیارد تومان است.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: سریال فاخر احمد بن موسی شاهچراغ(ع) به کارگردانی داوود میرباقری در یکی از روستاهای فارس تولید می‌شود.
هاجری ادامه داد: برای ساخت این سریال با توجه به اقلیم استان فارس مقرر شده سریال در روستاهای اطراف شیراز ساخته شود و در این راستا حساب مشترکی به نام شهرداری، صدا و سیما و تولیت آستان باز می‌شود و مبالغ اولیه شروع کار را شهرداری تامین می‌کند و مابقی مبلغ با مشارکت صدا و سیما و تولیت شاهچراغ(ع) تامین خواهد شد.
به گفته وی، برای تامین بخشی از هزینه این سریال از کمک خیرین علاقمند به فرهنگ اهل‌ بیت(ع) استفاده شده و وجوهات شرعی مجاز مصرف در حوزه فعالیت‌های فرهنگی برای این منظور استفاده می‌شود.
هاجری از برگزاری جلسه با هنرمند ان، بازیگران و کارگردان‌های مطرح فارس در مورد این سریال خبر داد تا از تجارب این افراد برای ارتقای سریال استفاده شود که در نهایت اواخر شهریور یا اوایل مهرماه با حضور رئیس سازمان صدا و سیما در شیراز منعقد می‌شود.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ارسال نظر