کدخبر: 191171 ارسال پرینت 2

رکنا: ترانه علیدوستی که یکی از خبرسازترین بازیگران سینما شده است،زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی او و همسرش در گوشه و کنار شنیده می‌شود؛ اما تا این لحظه هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن شنیده نشده است.

عید نیست که در پی مساله تتو دست‌هایش و حرف‌هایی که در دفاع از فمنیست زده برخی آهنگ جدایی ترانه را کوک کرده باشند تا شویی ساختگی علیه او راه بیاندازند.
در ماه‌های قبل از ازدواجش نیز شایعه اینکه ترانه قصد دارد با م.ح ازدواج کند بر سر زبان‌ها افتاد و اکنون نیز برخی دلیل او برای جدایی از همسرش رجوع به م.ح می‌دانند!
این در حالی است که ترانه علیدوستی یکی از بی‌حاشیه‌ترین بازیگران است که کمتر زندگی خصوصی‌اش در دایره رسانه‌ها افتاده!
ترانه علیدوستی در زمان ازدواج نیز نسبت به برخی از شایعاتی که درباره همسرش و ازدواجش در فضای مجازی منتشر شده بود واکنش تند نشان داده بود و گفت:
چند هفته‌ای در سفر بودم و به تازگی متوجه شدم در غیابم متن بالا بلندی در رابطه با زندگی خصوصی من در رسانه‌ها منتشر شده است.
این متن که به ظاهر از روی حسن نیت است، در باطن سرشار است از تخیلات شرم‌آور و نویسنده‌اش درباره شخصی‌ترین وجوه زندگی من، از جمله نوحه‌سرایی در مورد مرگ برادرم، و نشر اکاذیب مطلق درباره همسرم. همسر من نه تاجر است و نه مقیم لندن است و نه چند سال از من بزرگ‌تر است.
به هرحال باید دید این شایعه چه زمان از طرف ترانه علیدوستی تایید یا رد خواهد شد! برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
آخرین خبر های حاشیه ای المپیک 2016 ریو در رکنا.
اخبار زیر را از دست ندهید:

عکس کتک خوردن مهناز افشار پشت صحنه یک فیلم +عکس

نقش سه بازیگر زن مشهور در یک سرقت بزرگ

ساخت قسمت دوم سلام بمبئی

اعدام برای قاتل سریالی زنان و دختران+عکس

آیا این خبر مفید بود؟
: امتیاز : 1 تعداد رای : 1


خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها