چهره ها کدخبر: 159894 ارسال پرینت 10

رکنا: کیم کارداشیان طراح مد، تاجر، مدل و بازیگر آمریکایی است که در سال ۲۰۱۰، کارداشیان با درآمد تخمینی از ۶ میلیون دلار پردرآمدترین شخصیت تلویزیونی آن سال شده است.

کیم کارداشیان در ماه مه ۲۰۱۴ با با Kanye رپر و ترانه سرای آمریکایی ازدواج کرده و یک دختر دارد. در این مطلب گشتی در ویلای لوکس کیم و kanye می زنیم.
این ویلای لوکس شامل یک تاکستان است و در زمینی به مساحت ۳ هکتار واقع شده است. ورودی این خانه ویلایی شکوه و زیبایی سبک کلاسیک را کاملا هویدا می سازد.
تم رنگی مسلط در فضا رنگ های خنثی و طبیعی هستند. همان طور که در تصویر بالا می بینید بعد از گذر از یک راهرو با کف پوش چوبی وارد فضای ورودی می شویم که کف آن با سنگ تراورتن چرمی و دیوار ها نیز با سنگ های آنتیک بافت دار پوشیده شده است که حال و هوای طبیعی به فضا داده اند.
طراحی جالب ورودی باعث شده که راهرو با کف پوش پارکت چوبی از همان بدو ورود شما را به طرف اتاق خواب های ویلا هدایت می کند.
اتاق خواب اصلی از سبک معاصر پیروی می کند و در آن بیشتر از رنگ های ملایم استفاده شده .
اتاق خواب اصلی شامل امکاناتی مثل حمام بخار ، سونا نیز می باشد.
در اتاق خواب اصلی همچنین یک حمام مجلل با وان خصوصی و فضای ماساژ وجود دارد.فضای غذاخوری به سبک معاصر ساده اما جذاب و راحت است.آشپزخانه از سه جزیره جدا از هم تشکیل شده و یک ناهار خوری خانوادگی نیز در کنار پنجره آشپزخانه در نظر گرفته شده است.در فضای نشیمن از مبلمان راحتی و تم رنگی سفید و مشکی استفاده شده است و اکسسوری های نقره ای نیز برای اضافه کردن جذابیت بیشتر به فضا اضافه شده اند. یک شومینه بزرگ زیبا و پیانو سفید نیز در اتاقی با پنجره های سرتاسری خودنمایی می کنند. سقف اتاق نشیمن با الوارهای چوبی به سبک روستیک تزئین شده است.محوطه و فضای بیرونی ویلا با تکنولوژی هوشمند به روز و طراحی شده و شامل دو استخر و دو چشمه ی آب معدنی است که در محوطه آن قرار دارد.محوطه استخر و ویلا از دریچه این آلاچیق سنگی واقعا تماشایی است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
منبع:چیدانهارسال نظر