رکنا: پسر جوان که در تله مرد آزارگر افتاده بود برای فرار از طبقه دوم مغازه ساندویچی به پایین پرید.

اوایل تیرماه امسال پسر جوانی با فریاد های کمک خواهی از طبقه دوم یک ساندویچی در شرق تهران خود را به پایین پرتاب کرد و رهگذران با دیدن این صحنه به سرعت خود را به بالای سر این جوان 20 ساله رساندند.

پسر جوان که دست و پایش شکسته شده بود در حالیکه از درد به خود می پیچید ادعا کرد که مرد شیطان صفتی قصد داشته به او تجاوز کند.

با این ادعا مرد شیطان صفت که در راه پله های ساندویچی بود از سوی مردم دستگیر شد و خیلی زود تیمی از ماموران پلیس در محل سقوط پسر جوان حاضر شدند.

همزمان حسام از سوی اورژانس به بیمارستان انتقال یافت و مرد آزارگر نیز از سوی ماموران دستگیر شد.

حسام پس از درمان با پای گچ گرفته در دادسرای امور جنایی تهران حاضر شد و در شعبه چهارم پیش روی بازپرس آرش سیفی قرار گرفت و گفت: روز حادثه مرد 30 ساله با چهره ای فریبنده به سراغم آمد و ادعا کرد که برای چند دختر ایجاد مزاحمت کرده ام و خواست تا برای صحبت کردن و پیگیری شکایت دختران همراهش بروم.

وقتی این ادعا را شنیدم شوکه شدم چون برای هیچ دختری مزاحمت ایجاد نکرده بودم، اما وی اصرار داشت همراهش داخل مغازه ساندویچی بشوم، وقتی وارد مغازه شدیم مرد فریبکار با صاحب مغازه خیلی صمیمی رفتار می کرد و از وی خواست کسی به طبقه دوم نیاید تا صحبتش با من تمام شود.

وی افزود: فکر می کردم قصد نصیحت کردن مرا دارد اما وقتی وارد طبقه دوم شدیم متوجه نیت شیطانی مرد فریبکار شدم، ابتدا از او خواستم تا رهایم کند تا بی سر وصدا آنجا را ترک کنم ولی بی فایده بود و دستانش را دور گردنم حلقه زده بود که ناگهان موبایلش زنگ خورد که بهترین فرصت برای فرارمن بود و از طبقه دوم مغازه به پایین پریدم که پس از سقوط ماجرا را به مردمی که بالای سرم آمده بودند تعریف کردم و آنها مرد آزارگر را دستگیر کردند.

در ادامه تحقیقات صاحب مغازه ساندویچی از سوی ماموران دستگیر شد و وی گفت: حسام و امیر علی مشتری های مغازه ام هستند و به آنها اعتماد دارم تا اینکه امیرعلی با مراجعه به مغازه ام ادعا کرد که حسام برای چند تن از دخترهای محل ایجاد مزاحمت کرده و می خواهد با او صبحت کند و از ماجرای اقدام شیطانی اش بی اطلاع هستم.

امیرعلی نیز به ماموان گفت: دیده بودم که حسام برای دخترای محل ایجاد مزاحمت کرده است و به همین خاطر تصمیم گرفتم با او صحبت کنم و تذکر بدهم و نمی دانم چرا حسام از مغازه به بیرون پرید.

بنابه گزارش رکنا،پلیس با دستور بازپرس آرش سیفی از شعبه چهارم دادسرای ناحیه 27 ماموریت یافته است تا پرده از ماجرای این فرار دردناک بردارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار زیر را از دست ندهید:

2برادر اختلاف مالی را با شلیک به زوج میانسال پایان دادند+عکس

جسد مادر و دختر پولدار در کنار استخر خصوصی / قاتل در گوشه دیگر خودزنی کرد+عکس قربانیان

رگ 8 نفر بر اثرمسمومیت با تریاک سرب دار

شلیک مرگبار مرد طلافروش به پسر غریبه+عکس

فیلم گفتگو با علی موشی از رفتن زنش تا دزدی های خونسردانه+عکس

حمله حیوان ناشناخته به روستاهای شهداد /این هیولای نامرئی صدها حیوان روستائیان را دریده

قاتل حنانه 5 ساله در ملاء عام اعدام شد

تکذیب خبر یک تیراندازی در آبادان که فیلم آن موجود است / این حادثه در جایگاه گاز رخ داد+فیلم

عکس های اعدام ملاء عام قاتل بی رحم و کثیف+گزارش تصویری اعدام
اخباری که شاید از دست داده باشید:

دوست صمیمی ام از شوهرم باردار شد / پارتی را لو دادم شوهرم 6 ماه زندانی رفت

زن جوان برای شوهرش به خواستگاری رفت / همکلاسی ام را برای خودم هوو آوردم+عکس زن جوان در دادگاه خانواده

2 پسر به مدت 2 سال بازیچه هوسرانی یک زن بودند+عکس زن هوسرانارسال نظر

  • شاهرخ 0 0

    چرا دروغ میگی اگر قصد نصیحت داشتی چرا همان جا داخل مغا زه صحبت نکردی نکنه بچه های دیگه رو هم شکار کرده باشه