رکنا: درگیری خریدار و فروشنده مواد مخدر با توجه به اختلافات قبلی به اسیدپاشی ختم شد .

معاون عملیات فرماندهی انتظانی شاهرود از وقوع یک فقره اسیدپاشی و کشف کامل این پرونده تنها ساعتی پس از وقوع و در همان روز حادثه در شاهرود خبر داد.
سرهنگ سید مجید اشرفی با اشاره به این که یک فقره اسیدپاشی به مرکز فوریت های پلیس ی 110 اعلام شد تصریح کرد : در بررسی ها مشخص شد مصدوم این حادثه به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود منتقل شده که ماموران با مراجعه به این مرکز درمانی موضوع را پیگیر شدند.
وی اظهار داشت : مصدوم فردی 35 ساله به نام مهرداد است که برای خرید مواد مخدر به سراغ سامان فروشنده 38 ساله و سابقه دار مواد می رود.
به گفته سرهنگ اشرفی ، طرفین حین خرید و فروش مواد و با توجه به اختلافات قبلی با هم درگیر شده که فروشنده اقدام به اسیدپاشی می کند و مهرداد از ناحیه دست و قسمتی از سینه دچار سوختگی می شود.
وی به تشکیل تیم ویژه ای از ماموران مجرب پلیس شهرستان اشاره کرد و گفت : در اقدامی به موقع و ضربتی ، عامل اسیدپاشی دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفت.
اشرفی با اشاره به اعتراف صریح سامان به جرم خود تصریح کرد : پرونده پس از تکمیل به همراه متهم به دادسرا ارسال شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر