رکنا: رئیس 20 ساله باند تبهکاران که از پسر دانشجویی فیلم سیاه تهیه کرده بود تا راز سرقتش فاش نشود، اعتراف کرد.

13 دی ماه سال جاری پسر جوانی در کلانتری 135 آزادی از سرنوشت شوم خود پرده برداشت و گفت: «حوالی ساعت 9 شب در منطقه اکباتان در حال رفتن به خانه‌مان بودم که پسر جوانی با مراجعه به من خواست تلفن همراهم را برای تماس به او بدهم، بلافاصله 2 پسر نوجوان دیگر نیز با وی همراه شدند و با بردنم داخل فضای سبز به من تعرض کردند. آن‌ها با تهدید چاقو، کارت عابربانک و رمز آن، موبایل، ساعت و حتی کفش‌هایم را به زور از من گرفتند.»

پسر 19 ساله در ادامه اظهاراتش به مأموران گفت: این سه نوجوان هنگام اذیت من فیلم و عکس تهیه کردند و من را تهدید کردند اگر از آن‌ها شکایت کنم، فیلم و عکس‌ها را در فضای مجازی منتشر خواهند کرد.

با این ادعاها ردیابی 3 پسر شیطان‌صفت با دستور ایزد موسی، بازپرس شعبه 5 دادسرای ویژه سرقت در دستور کار قرار گرفت تا اینکه دو روز بعد 2 دزد دستگیر و همدست آنها نیز 21 دی ماه به دام افتاد.

رئیس این باند در اعترافات خود درباره جزئیات سرقت از پسر جوان به بازپرس گفت: من به همراه 2 دوست 16 ساله‌ام برای ثبت‌نام در یک تیم فوتبال به اکباتان رفتیم و آنجا تست فوتبال دادیم، در زمان برگشت از باشگاه متوجه شدیم پولی برای رفتن به خانه‌هایمان نداریم به همین خاطر نقشه سرقت کشیدیم و با دیدن پسر جوانی، تصمیم به سرقت از وی گرفتیم. با نقشه من،‌هادی به او نزدیک شد و بعد از گرفتن تلفن همراه پسر جوان، ما نیز همراه‌هادی شدیم.

مجرم 20 ساله گفت: زمانی که من و محمود تلفن همراه پسر جوان را با تهدید چاقو گرفتیم،‌هادی نقشه آزار و اذیت پسر جوان به ذهنش رسید و او را به فضای سبز برد. ما نیز با تهدید پسر جوان از او فیلم و عکس تهیه کردیم. بعد از این ماجرا نیز حساب پسر جوان را خالی کردیم.

بنابر این گزارش، بازپرس پرونده خواستار انتشار عکس رئیس باند شد تا در صورت جرایم مشابه وی، کسانی که شکایتی دارند به پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند.خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها