پرونده پرونده سیاه کدخبر: 11105 ارسال پرینت 5911

رکنا: یک جوان آفریقایی که در تانزانیا نامزد خود را به صورت برهنه 8 ماه در گودالی زندانی کرده بود، محاکمه شد.

حجم ویدیو: 7.70M | مدت زمان ویدیو: 00:00:00

به گزارش گروه ترجمه رکنا، به گفته پلیس یک جادوگر به این پسر جوان گفته بود که با زندانی کردن نامزدش به زودی پولدار خواهد شد و این جوان نیز تحت تأثیر گفته‌های جادوگر محلی مدت 8 ماه دختر را در بدترین شرایط ممکن در گودالی تاریک زندانی کرده بود و تنها مقداری غذا دراختیارش قرار می‌داد تا از گرسنگی نمیرد.

در گزارش مأموران پلیس تانزانیا که در دادگاه قرائت شد، آمده است؛ پس از یافتن دختر درون گودال شوکه شده بودند. این دختر که 20 سال سن دارد بشدت تحت مراقبت نامزدش قرار داشت تا از گودال فرار نکند.

همچنین در این گزارش آمده بود که  دختر جوان با گذر زمان و تحت شرایط نامناسب بشدت لاغر و نحیف شده و عضلات بدنش تحلیل رفته است. این دختر همچنین به دلیل تاریکی شدید گودال دچار مشکلات بینایی نیز شده بود که تحت درمان ویژه قرار گرفته است.

نماینده پلیس تانزانیا به قاضی دادگاه گفت: همسایگانی که در نزدیکی گودال سکونت داشتند به رفت و آمدهای پسر جوان ظنین شده و به پلیس گفته بودند احتمالاً در یک دخمه زیرزمینی یک نفر زنده به گور شده است چون گاهی صدای ناله و گریه‌ای را از زیر زمین می‌شنوند. به گزارش رکنا، در ابتدای جلسه دادگاه قاضی به حاضران گفت که شاکی - دختر جوان - به خاطر شرایط روحی نتوانسته در جلسه محاکمه حاضر شود. در این جلسه متهم پرونده از خود دفاع کرد و ادامه رسیدگی به دو ماه آینده موکول شد.

خبر ویژه / دو نیم شدن سواری هیوندا با سرعت 200 کیلومتر در خروجی جاده رشت + عکس های دلخراش

 

 اخبار مرتبط

ارسال نظر