پرونده کدخبر: 99336 ارسال پرینت 9

رکنا: یک زورگیر که به بهانه برخورد خودرو‌اش با آینه خودروی شهروندان، آنها را مضروب کرده و اقدام به سرقت می کرد ، توسط پلیس دستگیر شد.

صبح روز گذشته یکی از شهروندان که به شدت مصدوم شده بود، ضمن مراجعه به کلانتری 137 نصر عنوان داشت زمانی که در بزرگراه چمران در حال تردد بوده است ناگهان یک خودروی سواری از کنار خودروی وی رد می شود به صورت آینه 2 خودرو با هم برخورد می کند و می شکند که در همین زمان راننده خودروی مذکور مقابل وی پیچیده و با حمله و ضرب و جرح وی کیفش را از داخل خودرو ربوده و متواری شده است.

با توجه به اینکه راننده مضروب توانسته بود پلاک خودروی ضارب را که بخش هایی از آن به وسیله چسب پوشانده شده بود، یادداشت کند تیمی از ماموران این یگان برای شناسایی مالک خودروی مذکور وارد عمل شدند و پس از تحقیقات چند ساعته دریافتند که این خودرو تا کنون بارها اقدام به ارتکاب چنین عملی در بزرگراه مذکور کرده است و هر بار پس از سرقت اموال درون خودروی شهروندان از محل گریخته است.

متعاقبا گشت های محسوس و نامحسوس ماموران کلانتری 137 در بزرگراه مذکور به گشتزنی پرداختند تا اینکه در نهایت غروب روز گذشته این خودروی شناسایی شده و در یک تعقیب و گریز کوتاه خودروی متهم متوقف و این زورگیر در کسری از ثانیه بازداشت شد.

سرگرد محمد گنجی رئیس کلانتری 137 نصر درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: متهم در کلانتری به جرم خود مبنی بر زورگیر و سرقت از شهروندان و رانندگان خودروهای سواری به این شیوه اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده به دادسرای ناحیه 2 تهران منتقل شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر