پرونده کدخبر: 99279 ارسال پرینت 4

رکنا: فرمانده انتظامی "سیرجان" از شناسایی دو عامل خیانت در امانت از یک دامدار سیرجانی خبر داد و گفت: این دو نفر 200 راس گوسفند را ربوده بودند که سرانجام دستگیر شدند.

سرهنگ "محمدرضا ایران نژاد" در گفت و گو باخبرنگاران گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر این که گوسفندانش را برای نگهداری به دو نفر تبعه افغان سپرده است و هنگام سرکشی از آن ها متوجه مفقود شدن 200 راس از ان ها شده است، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری "زیدآباد" قرار گرفت.
وی عنوان داشت: در بررسی های پلیسی مشخص شد که این نگهبانان تبعه افغان از اعتماد مالک و ناشناس بودن خود سواستفاده کرده اند و با خیانت در امانت تعداد 200راس از گوسفندان را ربوده اند .
ایران نژاد ادامه داد: از این رو ماموران با انجام یک سری اقدامات پلیسی متهمان را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در یکی از روستاهای حاشیه شهر زیداباد شناسایی و دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی سیرجان در پایان به شهروندان توصیه کرد: از شما می خواهیم از اتباع بیگانه برای انجام امور نگهبانی با توجه به فرارسیدن فصل برداشت پسته خوداری کنید و در هنگام استخدام نگهبان از آن ها ضامن و معرف معتبر بخواهید و با استعلام از مراکز انتظامی از نداشتن سوء پیشینه آنان مطمئن شوید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر