پرونده کدخبر: 98933 ارسال پرینت 1

رکنا: رئیس پلیس فتا استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری عامل برداشت اینترنتی غیرمجاز از حساب بانکی در فضای مجازی در بندرعباس خبر داد.

علی اکبر قرایی پور بیان داشت: طی وصول پرونده ای مستند به شکایت یکی از شهروندان مبنی بر برداشت اینترنتی غیرمجاز از حساب بانکی در فضای مجازی اظهار داشت که از اوایل عید متوجه شدم از حسابم در قالب خرید شارژ و پرداخت قبض به مبلغ ۱۰ میلیون ریال برداشت شده است.
وی افزود: در ادامه بررسی ها و با استعلامات صورت گرفته از حساب بانکی شاکی و استعلام از مبادی زیربط مشخص شد در قالب خرید شارژ و خرید با استفاده از پوز فروشگاهی از حساب شاکی برداشت شده است که در این زمینه متهم در بندرعباس شناسایی شد.
این مسئول انتظامی تصریح کرد: در بازجویی ها متهم اعتراف کرد که کارت عابر بانک شاکی که رمز اول آن همراه آن بود را پیدا کردم و به خرید کارت شارژ و خرید با استفاده از پوز فروشگاهی اقدام کردم.
سرهنگ قرایی پور با بیان اینکه متهم به دادسرا منتقل شد، تاکید کرد: هیچگاه اطلاعات حساب، شماره و رمزکارت خود را در کنار کارت و سایر مدارک نگهداری نکنید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر