پرونده کدخبر: 98855 ارسال پرینت 14

رکنا: رئیس پلیس فتا کرمان گفت: مردی که در فضای مجازی خود را به عنوان یک خانم معرفی و مبلغ 600 میلیون ریال با وعده ازدواج از یک شهروند کلاهبرداری کرده بود، شناسایی شد.

سرهنگ "کامبیز اسماعیلی"در گفت و گو با خبرنگاران گفت:در پی مراجعه فردی مبنی بر کلاهبرداری 600 میلیون ریالی از وی در اینترنت پرونده ای در این خصوص در پلیس فتا تشکیل شد.
وی افزود: ماجرا از این قرار بود که شاکی حدود یک سال در شبکه اجتماعی تلگرام با فردی که خود را یک خانم معرفی کرده بود آشنا شده و به هم قول ازدواج داده بودند.
اسماعیلی بیان کرد: شاکی به خیال این که همسر ایده آل خود را پیدا کرده در طول این مدت مبلغ 600 میلیون ریال به صورت های مختلف به حساب متهم واریز کرده است.
وی اظهار داشت:این مرد زن نما چنان اعتماد شاکی را جلب کرده بود که در آخرین مرحله فرد مورد نظر پول بازنشستگی پدرش را نیز به حساب خانم تلگرامی واریز می کند و بعد از آن متهم ارتباط خود را با شاکی قطع می کند.
سرهنگ اسماعیلی گفت: در نهایت کارشناسان پلیس فتا با توجه به توان علمی و با استفاده از امکانات فنی و پلیسی موفق به شناسایی متهم که یک مرد است و خود را جای خانم معرفی می کرده شدند و وی طی احضاریه‌ای به پلیس فتا فراخوانده شد و وی با توجه به مستندات موجود به این عمل اعتراف کرد.
رئیس پلیس فتا کرمان در پایان بیان داشت: هویت افراد در فضای مجازی مجهول است و کاربران نباید به هیچ فردی اعتماد کنند چرا که زمینه سواستفاده های مادی و غیرمادی فراهم می شود.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار زیر را از دست ندهید:

ویروس پوکمون مردم را زامبی کرد+فیلم

ندانسته زن هشتم شوهرم شدم / سوار بر خودروی مرد جوانی بودم که شوهرم به همراه پلیس دستگیرم کردند

حمله مرگبار مرد با چوب به همسر 23 ساله اش

وای بر من!

عکس های خصوصی تازه عروس بوی طلاق داد/ پسرعمویی که ویرانگر زندگی زن جوان شد
اخباری که شاید از دست داده باشید:
برهنه کردن دختری در خیابان که با شوهر یک زن رابطه داشت / یک زن به همراه 4 دوستش دستگیر شدند/فیلم و عکس
غیرتم اجازه نمی دهد مردها عکس های برهنه همسرم را بینند
اقدام کثیف و بی رحمانه داماد در برابر مادرزن+عکسارسال نظر

  • ali 0 0

    دم این مرد زن نما گرم.واقعا مردی.فلانی از یک همچین مرد نامردی باید 600میلیون تومن می گرفتی نه 60میلیون.مردان و زنان هوس باز را باید همین طور ضایع کرد.