پرونده کدخبر: 987 ارسال پرینت 88

خانواده پادشاه عربستان سوژه یک فیلم مستند انگلیسی شدند و سازنده های این مسنتددر حال حاضر می خواهند فیلمی راجع به زندگی فهد که 23 سال بر این کشور سلطنت می کرده بسازند و در این مستند زوایای پنهان زندگی و فسادهای این شخصیت بنابر ادعای "جهان حرب" مانند قماربازی، مصرف مواد و ..... به تصویر بکشند. زن پنهانی پادشاه فوت شده عربستان "فهد" ازدواج خود را بعد از مرگ این شخص افشا کرد.

حجم ویدیو: 6.61M | مدت زمان ویدیو: 00:00:00

"جنان حرب" که اصلیت فلسطینی دارد تا پیش از ازدواج با «فهد» مسیحی بوده که در سال 1968 به خاطر ازدواج با وی مسلمان می شود. او با فهد در میهمانی شب سال نو 1968 آشنا شده بود. در آن زمان ملک فهد ولیعهد و وزیر امور داخلی بوده. این آشنایی منجر به ازدواج شده اما عقد آنان پنهان می ماند. وی که در سال های 1968 تا 1971 به عنوان همسر پنهانی فهد در کاخ به سر می برده، دو سال اول زندگی شان را بسیار زیبا و عاشقانه توصیف می کند. اما به گفته وی از سال سوم به بعد زندگی مصیبت بار می شود، چرا که برادران فهد که در تدارک بر تخت پادشاهی نشاندن وی بودند با ازدواج پادشاه آینده سعودی با دختری فلسطینی مخالف بودند. این مخالفت در سال 1971 به اخراج جنان حرب از عربستان و اعزامش به انگلستان منجر می شود.

وی از پسر فهد بدلیل پنهان کردن توافقنامه ای که با فهد داشته شکایت کرده و خواهان دریافت 20 میلیون پوند غرامت شده است. حالا این شاهزاده ملزم شده تا قبل از ماه مارس این غرامت را به جنان بپردازد. اما سابقه دعاوی عربستان در دادگاه های انگلستان حاکی از مهارت سعودی ها در دور زدن قوانین انگلستان است و تجربه نشان داده که خاندان سعودی در دور زدن قوانین انگلستان ید طولایی دارد. جنان حرب می گوید خانواده پادشاه سابق بجای مواجهه با واقعیت و پرداخت حق و حقوق وی، متوسل به برچسب زدن های نامناسب شده اند. حرب اضافه می کند: آنها دلیل این شکایت را بخوبی می دانند و بخاطر شهرت و اعتبار پدرشان هم شده باید مسیولیت پرداخت این غرامت را بعهده بگیرند.
حجم فایل صوتی:5.53M | مدت زمان فایل صوتی :00:00:00ارسال نظر