پرونده کدخبر: 925 ارسال پرینت 0

رکنا: دزدان حرفه‌ای 3 دوست بودند که به سرقت‌های خیابانی از خودروها دست می‌زدند. در پی افزایش سرقت لوازم و محتویات خودرو کمیسیون پیشگیری از سرقت در یگان کلانتری 121 سلیمانیه تشکیل و مقرر شد با فعال کردن منابع اطلاعاتی توسط عوامل تخصصی نسبت به دستگیری دزدان اقدام شود.

در همین راستا براساس اعلام منابع اطلاعاتی مشخص شد یک خودروی سواری به همراه سه سرنشین اقدام به سرقت می‌کنند که این موضوع دراختیار مأموران گشت قرار گرفت تا اینکه در ساعت 14:00 بیست و پنجم دی ماه این خودرو توسط واحد گشت مشاهده و اقدام به فرار می‌کند.

در ادامه با اجرای طرح مهار توسط دیگر واحدهای گشت، خودرو در خیابان مقداد توقیف می‌شود و در بازرسی از خودرو تعداد 5 دستگاه آمپلی، 4 باند، 2 ساب، یک دستگاه ضبط و پخش، 5 بوق، یک خازن، یک دستگاه باد شارژی و یک سری لوازم تزئینی خودرو کشف شد.

همچنین مشخص شد شماره «2» پلاک خودرو توسط دزدان به شماره «3» دستکاری شده بود و دزدان به نام‌های «میلاد»، «ابوذر»، «وحید» و «هاشم» بودند که هاشم در روز نخست دستگیر نشد تا اینکه با بازجویی از 3 همدستش مشخصات وی دراختیار مأموران گشت قرار گرفت و او در 27 دی ماه توسط افسر گشت موتورسوار محله صددستگاه به دام افتاد.

سرهنگ محمود مالمیر رئیس کلانتری 121 سلیمانیه گفت: در بازرسی از هاشم یک میله که مخصوص سرقت خودرو و لوازم خودرو است کشف و آنها به سرقت از 500 خودرو اعتراف کردند.ارسال نظر