پرونده کدخبر: 880 ارسال پرینت 12

رکنا: جانشین فرماندهی انتظامی استان از دستگیری یک سارق زن که اقدام به سرقت کیف های زنانه در بیمارستان ها واماکن متبرکه می کرد، خبر داد.

سرهنگ "سلمان امیری" در تشریح این خبر گفت: ماموران تجسس کلانتری 11 مدرس پس از اطلاع از شناسایی فردی مشکوک در یکی از بیمارستان های شهر قزوین از طریق مرکز پیام به محل مورد نظر اعزام و فرد مشکوک را شناسایی و دستگیر کردند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه فرد دستگیر شده دارای سابقه سرقت بوده با هماهنگی دستگاه قضائی از منزل متهم بازرسی صورت گرفت که 27 عدد کیف دوشی زنانه 12 عدد کیف پول زنانه ،12 عدد عینک طبی و آفتابی و پنج عدد کیف عابر بانک و لوازم آرایشی شهروندان کشف شد و متهم برای تخقیقات بیشتر به پلیس آگاهی منتقل شد.

سرهنگ امیری ادامه داد: با توجه به شناسایی 13 مال باخته تلاش برای شناسایی صاحبان کیف های سرقتی ادامه دارد و از بانوانی که کیف آنان در بیمارستان ها و اماکن زیارتی مورد سرقت قرا گرفته می توانند با مراجعه به پلیس آگاهی استان اموال خود را شناسایی کنند.

وی با بیان اینکه زن سارق با رفتن به بیمارستان ها و زیارتگاه ها از غفلت شهروندان استفاده و کیف های آنان را به سرقت می برد تصریح کرد: سارق با قرار صادره روانه زندان شد.ارسال نظر