پرونده کدخبر: 87706 ارسال پرینت 5

رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان"فهرج" از دستگیری فردی که با سرقت گوشی همراه و لپ تاپ درسرقت منزل از مالباخته با تهدید قصد اخاذی یک میلیارد ریالی را داشت خبر داد.

سرهنگ"مهدی پنجعلی زاده"در گفت و گو با خبرنگاران گفت: در پی گزارش سرقت از منزل یک شهروند و تماس تهدید آمیز سارق با مالباخته و اخاذی از آن و با عنایت به اینکه در گوشی و لپ تاپ مسروقه عکس و فیلم های شخصی نامبرده وجود داشته طرح ویژه ای برای پی گیری موضوع در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. وی افزود: در تماسی که مالباخته با گوشی تلفن مسروقه خود داشت سارق درخواست مبلغ یک میلیارد ریال در قبال تحویل گوشی و لپ تاپ می کند . این مقام انتظامی عنوان داشت:با هوشیاری ماموران و رد گیری به موقع گوشی همراه، مخفیگاه سارق شناسایی و در یک عملیات ضربتی متهم دستگیر شد.
وی ابراز داشت: در بازرسی از مخفیگاه متهم ضمن کشف لپ تاپ و گوشی همراه مقادیری اموال مسروقه که متعلق به مال باخته است نیز کشف شد.
"پنجعلی زاده"تصریح کرد:متهم همراه با اموال مسروقه برای بررسی بیشتر به پلیس آگاهی انتقال داده شد.
فرمانده انتظامی فهرج افزود:سعی نماییم با خودمراقبتی و رعایت نکات پلیسی و ارتقا سیستم امنیتی لپ تاپ و گوشی همراه برای افراد شیاد فرصت سوء استفاده و اخاذی را ایجاد نکنیم.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر