پرونده کدخبر: 87702 ارسال پرینت 3

رکنا: سارق حرفه ای که با استفاده از شوکر و بی سیم اقدام به سرقت از انباری های منازل در مرکز پایتخت می کرد،در آخرین سرقت به دام افتاد.

ساعت 09:40 دقیقه 30خردادماه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس ی 110 تهران بزرگ مبنی بر حضور سارق انباری در خیابان اسکندری عوامل یگان کلانتری 129جامی به محل اعزام ونسبت به بررسی موضوع اقدام کردند.
در ادامه فردی به هویت «حمید» به ماموران مراجعه و اظهار داشت:فردی که به همراه خود تجهیزات نظامی از قبیل یک عدد بی سیم و یک عدد شوکر به همراه داشت وارد انباری بنده شده که به محض اینکه متوجه حضور من و همسایگانم در پارکینگ شد، قصد خروج از پارکینگ را داشت که توسط همسایه ها متوقف شد اما در هنگام دستگیری از شوکر خود استفاده کرده و قصد فرار داشت که با اقدام به موقع همسایگان و حضور به موقع ماموران متهم در محل دستگیر می شود.
متهم پس از دستگیری به همراه شکات به کلانتری منتقل شد و تحت بازجویی های فنی قرار می گیرد که مشخص شد وی 20 روز پیش نیز از انبار یکی از همسایه ها سرقت کرده که سارق توسط شاکی مورد شناسایی قرار گرفت.
رئیس کلانتری 129جامی با اعلام این خبر، افزود: در بازرسی از متهم یک عدد کوله پشتی که داخل آن 12 عدد دسته کلید حاوی 125 عدد کلید؛ چندین عدد پیچ گوشتی و ابزار آلات صنعتی؛ 3عدد سیم مفتولی جهت بازکردن انواع قفل، یک عدد لب تاپ نقره ای، یک عدد موبایل و مقادیر مواد روانگردان شیشه کشف و ضبط شد.
سرهنگ رسول قنبری افزود: طی تحقیقات به عمل آمده مشخص شد متهم از سارقان به نام و حرفه ای انباری در مرکز پایتخت است که پرونده ای در این رابطه تشکیل و جهت تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایم در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
گفتنی است؛ موتورسیکلت متهم نیز توقیف و به پارکینگ منتقل شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر