پرونده کدخبر: 87544 ارسال پرینت 5

رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان "خمینی شهر" از دستگیری یک سارق حرفه ای طلافروشی و کشف چهار کیلو و 200 گرم طلای سرقتی خبر داد.

سرهنگ "خسرو احمدی" گفت: در پی سرقت از یک طلافروشی در یکی از استان های کشور و فرار سارق به یکی از محلات شهرستان "خمینی شهر" دستگیری وی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام یکسری کارهای تخصصی و اطمینان از حضور سارق در خانه پدری و پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل اعزام شدند.

سرهنگ احمدی ادامه داد: متهم در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد و به سرقت از یک مغازه طلا فروشی در یکی از استان های کشور اعتراف کرد.

احمدی افزود: در بازرسی از خانه پدری متهم، چهار کیلو و 200 گرم طلا به ارزش چهار میلیارد و 536 میلیون ریال و 144 عدد سکه پارسیان کشف شد.

این مقام انتظامی ضمن اشاره به این که در این خصوص یک نفر مالخر اموال مسروقه نیز دستگیر شد، ادامه داد: برای سارق، پدرسارق و مالخر اموال نیز پرونده تشکیل شد و هر سه متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر در پایان به طلافروشان توصیه کرد: مغازه خود را به سیستم های پیشرفته و به روز پیشگیری از سرقت مجهز کنید و از افرادی که خود را وابسته به ارگان ها و ادارات دولتی معرفی می کنند، کارت شناسایی معتبر درخواست کنید و موارد مشکوک را به سرعت با 110 در میان بگذارید.ارسال نظر