پرونده کدخبر: 87481 ارسال پرینت 27

رکنا: سارق زورگیری که اقدام به زورگیری از زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) می‌کرد،در درگیری با پلیس زمین‌گیر شد.

سرهنگ منصور زمانی، رییس کلانتری 172 عبدالعظیم(ع)، در گفت‌وگو با خبرنگاران از دستگیری یک زورگیر در محدوده شهرری، خبر داد و گفت: این متهم ضمن پرسه زنی در محدوده های اطراف حرم مطهر حضرت عبدالعظیم(ع) و بازارچه محدوده حرم، از شهروندانی که در مکان‌های خلوت این محدوده تردد می‌کردند، سرقت می نمود.
این مقام انتظامی ادامه داد:با ارایه چندین شکایت از سوی شهروندان تهرانی در خصوص زورگیری از آنها در محدوده های مختلف اطراف حرم، پرونده ای در این خصوص در کلانتری تشکیل و تیم های عملیاتی پس از جلسه ای در کلانتری به صورت مستمر مسئولیت رسیدگی به موضوع را بر عهده گرفتند.
وی افزود:در بررسی های انجام شده مشخص شد، تمامی سرقت ها از سوی یک سارق با مشخصات ثابت انجام شده که ماموران بخش های مختلف این مجموعه زیارتی را که احتمال وقوع جرم می رفت، تحت کنترل و نظارت قرار دادند و به گشتزنی های مستمر در این محدوده پرداختند.رییس کلانتری 172 عبدالعظیم(ع) تصریح کرد:این اقدامات ادامه داشت تا اینکه شب گذشته یکی از شهروندان ضمن مراجعه به ماموران انتظامی مستقر در محدوده اعلام کرد؛ از سوی یک زورگیر مورد سرقت قرار گرفته که طی آن ماموران با دریافت مشخصات متهم یقین پیدا کردند که وی خود متهم تحت تعقیب است و به محل اعزام شدند.
وی اظهار داشت:محوطه مذکور تحت کنترل و محاصره قرار گرفت و بدون اینکه شهروندان حاضر در این محوطه دچار مشکل شوند، ماموران توانستند سارق را شناسایی و برای دستگیری وی اقدام کنند.
سرهنگ زمانی، بیان داشت: متهم که خود را در محاصره پلیس دید سعی کرد با سلاح سرد خود را نجات دهد اما سرعت عمل پلیس به وی اجازه حرکت نداد و ماموران با انجام حرکات رزمی موفق به دستگیری وی شده و او را خلع سلاح کردند.
گفتنی است، متهم پس از بازداشت به کلانتری منتقل شد و پس از روبرویی با مالباخته به جرم خود مبنی بر زورگیری و سرقت از وی و همچنین ده ها فقره سرقت و زورگیری دیگر در این محدوده اعتراف کرد که پرونده به همراه متهم به دادسرا منتقل شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


ارسال نظر

  • مسعود 0 0

    چرا نام وچهره این مجرمین کثیف را میپوشانید؟اگر اینها آبرو داشتند هیچگاه دزدی نمی کردنند.