پرونده کدخبر: 86839 ارسال پرینت 16

رکنا: دادستان رودبار جنوب از دستگیری قاتل 26ساله‌ای که پس از ارتکاب قتل به کشور ترکیه فرار کرده بود خبر داد و گفت: انگیزه اصلی قتل اختلافات خانوادگی بوده است.

‌31 اردیبهشت امسال گزارشی به مرکز فوریت‌های پلیس ی 110 در شهرستان ‌رودبار جنوب واقع در استان کرمان، مبنی بر تیراندازی منجر به قتل اعلام شد و سریعا ماموران انتظامی آن شهرستان و کارآگاهان پلیس آگاهی در صحنه حاضر شدند.
با بررسی شواهد و انجام تحقیقات میدانی مشخص شد قاتل که خواستگار دختر خانواده و از بستگان آنها بوده پس از مخالفت خانواده ‌دختر، مادر و پدر وی را با اسلحه شکاری به قتل رسانده و دو نفر دیگر را نیز به شدت مجروح کرده است.
‌پس از جنایت پسر جوان صحنه را ترک کرده و تحقیقات نشان می‌داد که متهم به آنتالیای ترکیه رفته است.
رئیس پلیس آگاهی استان کرمان با اعلام این مساله که از ساعات ابتدایی وقوع جرم پی جویی‌های فنی و پلیسی ‌ادامه داشت، گفت: با این حال پس از گذشت یک ماه قاتل بار دیگر به ایران بازگشت و در مسیر ورود به کرمان در حالی که تغییر قیافه داده بود، با هوشیاری کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شد.
سرهنگ یداله حسن پور در ادامه خبر از اعتراف قاتل خبر داد و گفت: متهم هم اکنون در اختیار مقامات قضایی قرار دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


ارسال نظر