پرونده کدخبر: 86619 ارسال پرینت 2

رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان از دستگیری دو سارق حرفه ای خودرو و با 2 دستگاه خودور سرقتی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ "محمود قاسمی" در مصاحبه با خبرنگاران ، اظهار داشت:در پی اخبار واصله مبنی بر تردد سارق حرفه ای خودرو در سطح شهرستان مراتب در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
سرهنگ قاسمی بیان اینکه ماموران در نتیجه اقدامات اطلاعاتی موفق شدند متهم را با یکدستگاه خودور پراید شناسایی و دستگیر کنند تصریح کرد :در تحقیقات تکمیلی مشخص گردید خودرو سرقتی سال 94 در شهرستان بندر انزلی می باشد.
وی با اشاره به اینکه متهم درتحقیق وبازجویی فنی ماموران به سرقت خودرو با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کرد افزود :ماموران با شگردهای پلیسی یکی دیگر از همدستان متهم را با یکدستگاه خودرو پژوپارس سرقتی دستگیر و به پلیس آگاهی دلالت دادند.
وی در پایان با اشاره به این که متهمان به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به داسرا اعزام و با قرار وثیقه راهی زندان گردیدند از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را سریعا با تلفن 110 به مرکز فوریتهای پلیسی اطلاع داده و توصیه های پلیس را در حفظ و نگهداری اموال خود جدی بگیرند.ارسال نظر