پرونده کدخبر: 847 ارسال پرینت 24156

رکنا: جوانی که برای 5 دختر همسایه مزاحمت پیامکی ایجاد کرده بود در انتقام سخت برادران آنها گرفتار شد.

 پسر 23 ساله‌ای به نام حمید از چندی پیش با بدست آوردن شماره تلفن‌های چند دختر جوان که در همسایگی همدیگر زندگی می‌کردند برای آنها ایجاد مزاحمت می‌کرد.

پسر جوان با ارسال پیام و تماس‌های بی‌پاسخ آرامش این دختران جوان را بر هم زده بود.

در این میان یکی از این دختران که نگران بود موضوع را به برادرش اطلاع داد و همین کافی بود تا چهار برادر دیگر دختران همسایه نیز در جریان این مزاحمت‌های تلفنی قرار گیرند.

آنها که بشدت عصبی شده بودند دور هم جمع شدند و با طرح نقشه‌ای تصمیم گرفتند از پسر مزاحم انتقام بگیرند.

پنج پسر عصبانی با نقشه ماهرانه و درحالی که جوان مزاحم را شناسایی کرده بودند به مغازه حمید رفته و او را به بهانه تعمیر خودرو به یک گاراژ کشاندند.

جوان 23 ساله که نمی‌دانست باید تاوان اقدام‌های سیاه خود را بدهد ناگهان از سوی برادران خشمگین ربوده شد و با یک وانت‌بار به کوهی در اطراف شهر خواف انتقال یافت و پنج پسر خشمگین حمید را بشدت به باد کتک گرفتند و در تماس با خانواده وی اطلاع دادند که پسرشان را به خاطر مزاحمت به دامنه کوه برده و رها کرده‌اند.

با گزارش موضوع به پلیس، مأموران پلیس به دستور بازپرس پیگیری پرونده را در دستور کار خود قرار دادند.

رئیس پلیس گفت: در پی تماس تلفنی پدر حمید با پلیس 110، تحقیقات ویژه‌ای آغاز شد و مأموران بلافاصله به محل اعزام شدند تا حمید 23 ساله را در دامنه کوه پیدا کنند اما پی بردند که حمید بسختی خود را به کنار جاده کشیده و پیش از رسیدن مأموران با خودروهای عبوری به شهر بازگشته است.

 پنج برادر دختران همسایه بازداشت شدند و تحت تحقیق گرفته شدند.

همه این پسران با ابراز اینکه پشیمان نیستند انگیزه‌شان را مزاحمت حمید برای خواهرانشان دانستند.

یکی از این پسران گفت: «مدتی بود که متوجه آشفتگی‌های خواهرم شده بودم تا اینکه حرف دلش را زد و پی بردم یک مزاحم پیامکی و تلفنی وی و دوستانش در همسایگی‌مان را اذیت می‌کند. وقتی ماجرا را به دیگر بچه‌محل‌هایم گفتم از آنجا که حمید را شناخته بودیم نقشه انتقام کشیدیم و خواستیم گوشمالی‌اش بدهیم تا بداند نباید مزاحم ناموس دیگران شود.

از این رو حمید را با چوب، مشت و لگد کتک زدیم. نمی‌خواستیم کشته شود درحالی که خیلی عصبانی بودیم خودمان را کنترل کردیم و بعد برای اینکه نجات یابد با خانواده‌اش تماس گرفتیم.»

بنابر این گزارش، درحالی که هر 5 بچه محل انتقامجو بازداشت هستند حمید در بازجویی‌ها اصرار دارد سوءتفاهم شده و وی بی‌گناه است و هیچ مزاحمتی برای دختران همسایه نداشته است.

این گزارش حاکیست تجسس‌ها نشان می‌دهد «حمید» همان مزاحمی است که 5 دختر را پریشان کرده است.اخبار مرتبط

ارسال نظر

 • یک خانم 19 0

  به نظرمن این برادران کارخوبی کردنداگرهمه برادران وپدران اینطورغیرت داشتن والبته آگاهی دختران وزنان جوان اینهمه معضلات درخانواده هابوجودنمی آمد.تاقانون خواسته باشه کاری انجام بده خیلی جاهاکارازکارگذشته!

 • میهمان 12 1

  نکنه 5برادر محاکمه می شوند ؟

 • ناشناس 18 0

  کاردرستی کردیدپس سرتان راباافتخاربالابیاوردیدشماجوانمردید.

 • ناشناس 19 0

  خدا قوت دستتان درد نکند

 • ناشناس 18 0

  دستشون درد نکنه خوب کاری کردن

 • ناشناس 9 0

  دست گلتون درد نگنه

 • ناشناس 6 0

  خب همه باید مواظب خانوادشون باشند کار این 5برادر خیلی خوب بوده اول اینکه بخاطر مزاحمت تلفنی نکشتنش دوم اینکه گوشمالی دادن تادیگر مزاحم ناموس نشود وعبرتی باشه برای سایرین که ازاین کارا نکنند یعنی مملکت صاحب داره

 • ناشناس 6 1

  حقش بوده ایولا خوشم اومد پسر پررو باید کتک بخوره آدم شه فک کرده هر غلطی دلش میخواد بکنه زندگی ۵تا دختر خراب کنه