پرونده کدخبر: 74994 ارسال پرینت 9

رکنا: زن جوان با پرسه زدن در ایستگاه‌های اتوبوس کیف مسافران را سرقت می‌کرد. چهره‌نگاری صورت گرفته از سوی مالباختگان راز این سرقت‌ها را برملا کرد.

با اعلام شکایت‌های سریالی در رابطه با کیف قاپی در اتوبوس‌های شهر مشهد، بلافاصله ماموران مبارزه با سرقت وارد عمل شدند. در تحقیق از مالباختگان مشخص شد که عامل این سرقت‌ها یک زن جوان است.

با توجه به اینکه مالباختگان به یکی از مسافران در رابطه با این سرقت‌ها مظنون بودند، به چهره‌نگاری از زن جوان پرداختند. با انجام چهره‌نگاری‌ها، مشخص شد که تمامی سرقت‌ها از سوی یک نفر صورت گرفته است. از سویی کارآگاهان به سراغ آلبوم متهمان اداره آگاهی رفته و با تطبیق تصویر چهره‌نگاری شده زن سارق با متهمان سابقه‌دار اداره آگاهی، مشخص شد که متهم این پرونده از سارقان سابقه‌دار بوده و چندین بار به اتهام کیف‌زنی از مسافران اتوبوس بازداشت شده است.

با به‌ دست آمدن هویت سارق جوان، اکیپی از ماموران به صورت گشت نامحسوس محل‌های احتمالی که زن جوان در آنجا اقدام به سرقت می‌کرد را زیر نظر گرفته و درنهایت موفق شدند، سارق جوان را دستگیر کنند.

سرهنگ حمید رزمخواه، رئیس پلیس آگاهی مشهد در رابطه با این خبر گفت: متهم با استفاده از شلوغی جمعیت داخل اتوبوس‌ها شده و سرقتش را انجام می‌داد. تحقیقات برای شناسایی سرقت‌های احتمالی این زن ادامه دارد.ارسال نظر