پرونده کدخبر: 73939 ارسال پرینت 5

رکنا: مردی که می گوید برای به دست آوردن دل زنی دست به ربودن برادر زاده اش دست زده است، بزودی در دادگاه کیفری محاکمه شود.

ساعت 9 شامگاه 15 اسفند ماه سال گذشته ماموران پلیس با مراجعه پدری نگران از ماجرای عجیب ناپدید شدن پسر بچه 10 ساله ای با اطلاع شدند و تیم های ویژه به دستور بازپرس سیفی برای وارد عمل شدند.

تحقیقات ابتدایی نشان از آن داشت که محمدرضا ساعت 7 و 30 عصر برای رفتن به محل کارش از خانه خارج شده اما وقتی خانواده اش که در انتظار بازگشت وی بودند با صاحبکارش تماس گرفتند متوجه نرفتن پسرشان به سرکار شده و فهمیدند هیچ کس از وی اطلاعی ندارد.

خانواده محمد رضا با گشت زنی در خیابان ها و مراجعه به بیمارستان های نزدیک محل زندگی شان به دنبال پسر کوچولو بودند و این در حالی بود که یکی از دوستان خانوادگی شان به نام خان آقا نیز همراه آنها در جستجوی محمدرضا بود.

تجسس های پلیسی ادامه داشت و در حالیکه هیچ تماسی مبنی بر آدم ربایی در این پرونده گرفته نشده بود مشخصات این پسر گمشده در سیستم سراسری پلیس ثبت شد و مادر محمدرضا نیز در این مرحله به یک آیینه بین مراجعه کرد و شنید که پسرش را دزدیده اند.

ساعت 3 بامداد 16 اسفند ماه بود که ماموران کلانتری بیسیم در جریان پیدا شدن پسر گمشده در خانه خان آقا شدند و زمانیکه به زیرزمین خانه این مرد آشنا رفتند با صحنه عجیبی روبرو شدند.

پسرکوچولو از ناحیه سر و دست با نایلون بسته بندی شده و داخل چمدانی بزرگ جاساز شده بود که دوستان خان آقا با مشکوک شدن به این چمدان راز این آدم ربایی را فاش کردند.

خان آقا ابتدا گفت: وقتی به دنبال محمدرضا بودم فهمیدم که محمدرضا از سوی مردانی ربوده شده و خواستار 20 هزار دلار برای رهایی اش هستند که با پرداخت پول درخواستی به آدم رباها موفق به آزادی وی شدم که پس از انتقال به زیرزمین خانه اش راز این آدم ربایی را دوستانش فاش کرده اند و بی گناهم.

داستانسرایی مرد آشنا ادامه داشت تا اینکه وی صبح سه شنبه 25 اسفند ماه پرده از راز این آدم ربایی برداشت و گفت:از چندی پیش به عمه محمد رضا علاقه مند شده بودم و چون قصد داشتم دل او را به دست آورم تصمیم به اجرای این نقشه کشیدم.

خان آقا افزود: می خواستم همه فکر کنند که من 20 هزار دلار به آدم رباها داده ام و توانسته ام محمدرضا را آزاد کنم که دستم رو شد.

بنا به این گزارش: با صدور قرار مجرمیت این متهم از سوی بازپرس سیفی از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران، پرونده با صدور کیفر خواست برای اعلام حکم نهایی در اختیار دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت.ارسال نظر