پرونده کدخبر: 73010 ارسال پرینت 34714

رکنا: انتشار فیلمی از جسد عروس پاکستانی که هنوز لباس قرمزرنگ به تن دارد و زیور آلات مراسم جشن در دست و گردن وسرش دیده می شود همه را متاثر کرد.

حجم ویدیو: 2.52M | مدت زمان ویدیو: 00:00:00

شوهر این زن که پاکشا کهوکهر 28 ساله است وقتی بعد از پایان مراسم عروسی اش با لاشاری خان زاری به خانه شان رفتند حتی فرصت نداد تا تازه عروس زیورآلات مخصوص جشن را درآورد و با حمله ناگهانی وی را خفه کرد و کشت.

صبح روز بعد که خانواده عروس و داماد طبق رسم هایشان در پاکستان سراغ آنها رفتند دیدند از پاکشا اثری نیست و عروس خانم با همان شکل و شمایل مراسم جشن کشته شده است.

پلیس پاکستان این داماد را بازداشت کرد و وی در حالیکه تجسس ها نشان می داد بخاطر اختلاف ناشی از برگزاری دیرهنگام عروسی اختلاف شدیدی با لاشاری خان داشت ادعا کرد این زن را بخاطر رابطه با پسرعمویش کشته است.

بستگان عروس خانم که همگی شوکه شده بودند از مرگ هولناک وی در لباس عروسی اش فیلمبرداری کرده و انتشار این فیلم در فضای مجازی همه را متاثر کرد.

از سوی دیگر این خبر که در سایت رکنا منتشر شد کابران زیادی در سایت نظرشان را اعلام کردند. بسیاری از این کاربران با ابراز تاسف قتل عروس را چاره کار نمی دانستند و جدا شدن را بهترین را حل برای اینگونه اختلاف ها اعلام می کردند. از طرفی هم برخی از کاربران نیز عمل عروس البته در صورت تایید شدن را بسیار بد و غیر اخلاقی دانستند.

شما نیز می توانید نظرتان را در مورد این خبر که به نام خودتان انتشار می یابد، برایمان ارسال کنید.ارسال نظر