پرونده کدخبر: 72409 ارسال پرینت 31

رکنا: سارق کیف زن که با لباس و آرایش زنانه اقدام به سرقت از کیف بانوان می کرد، در شیراز بازداشت شد.

سرهنگ "سیروس حیدری" رئیس پلیس آگاهی استان، گفت: در پی وقوع سرقت های متعدد کیف زنی از بانوان در مکان های پر تردد شهر شیراز، دستگیری سارقان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با انجام اقدامات اطلاعاتی و استفاده از دوربین های مدار بسته ماموران موفق شدند سارق را به نام "ع - ش" شناسایی و در بررسی های انجام شده مشخص شد، متهم به تازگی به اتهام حمل موادمخدر دستگیر و در زندان شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان فارس ادامه داد: با هماهنگی مقام قضائی متهم از زندان تحویل و به پلیس آگاهی منتقل شد و در بررسی سوابق کیفری وی، مشخص شد، متهم دارای چندین فقره سابقه کیفری است.

حیدری ادامه داد: در تحقیقات بعمل آمده از این سارق که با پوشیدن لباس زنانه و گریم صورت درمکان های پرتردد اقدام به سرقت محتویات کیف بانوان می کرد، 22 فقره سرقت کشف شد.

وی با بیان اینکه در بازرسی از خانه متهم، تعدادی از مدارک وعابر بانک های مسروقه و3 دستگاه تلفن همراه سرقتی کشف و تحویل مالباختگان شد، خاطرنشان کرد: متهم مقادیری از طلاجات مسروقه را به یک طلا فروشی فروخته بود که در این رابطه مالخر دستگیر و 3 حلقه انگشتر و 2رشته دستبند که سارق به وی فروخته بود، کشف و به مالباخته تحویل داده شد.ارسال نظر