پرونده کدخبر: 684 ارسال پرینت 4

رکنا: یک قاتل سریالی کودکان قبل از اجرای حکم اعدامش در سلول زندان جان سپرد.

رابرت بلک، مردی امریکایی بود که سابقه آزار و شکنجه و قتل 4 کودک را در پرونده‌اش داشت. مأموران زندان این مرد 68 ساله را در حالی که در انتظار اجرای حکم اعدامش بود در سلولش مرده یافتند.

کودکان قربانی جنیفر کاردی 9 ساله اهل شمال ایرلند، سارا‌هارپر 10 ساله اهل انگلستان، سوزان مکس ول 11 ساله و‌ کارولین هاگ 5 ساله (هر دو اهل اسکاتلند) شناسایی شده‌اند.به گزارش زندان «ماگابری» در شمال ایرلند، این مرد به مرگ طبیعی مرده است در حالی که در شرایط امنیتی خاصی قرار داشت و پزشکان قانونی نیز تأیید کرده‌اند که این قاتل به مرگ طبیعی مرده است.پلیس می‌گوید: این مجرم در پرونده خود سابقه کیفری بسیاری از سوءاستفاده جنسی از کودکان دارد.در سال 1963 میلادی وقتی که بلک تنها 16 سال سن داشت به یک دختر 7 ساله در پناهگاهی متروکه حمله کرده بود. هنگامی که وی 19 ساله بود به دختر جوانی از خانواده خود هجوم برد و وی را مورد شکنجه قرار داد. او به عنوان یک راننده در سراسر انگلستان، اسکاتلند و ایرلند در رفت و آمد بوده است. یکی از قربانیان وی جنیفر 9 ساله هنگام دوچرخه سواری توسط «بلک» ربوده و پس از آزار و شکنجه به قتل رسیده و جسدش در حاشیه یک سد رها شده بود.

دت ریموند موری از پلیس ایرلند بیان کرد: تحقیقات درباره قتل جنیفر سال‌ها وقت پلیس ایرلند را گرفته بود و قاتل به دلیل راننده بودن محل جنایت را بلافاصله ترک کرده بود. درباره این جنایت یکی از طولانی‌ترین تحقیقات پلیس ایرلند انجام گرفته است. یک سال پس از مرگ جنیفر این قاتل سریالی، قربانی 11 ساله خود به نام سوزان را در مرز اسکاتلند به قتل رسانده است.در سال 1983 میلادی کارولین 5 ساله از مقابل خانه‌اش در نزدیکی ادینبورگ ربوده شده و قاتل 3 سال بعد سارای 10 ساله را از نزدیکی فروشگاهی در نزدیکی خانه‌اش ربوده و به قتل رساند.

آیا این خبر مفید بود؟
: امتیاز : 0 تعداد رای : 0


خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها