خبر ویژه :

پرونده کدخبر: 629 ارسال پرینت 3

رکنا: عاملان کودک‌ربایی 250 میلیونی در جیرفت در عملیات 10 روزه پلیس بازداشت شدند و پسر 5 ساله به خانه‌‌اش بازگشت. 3 زن و 9 مرد گردانندگان این شبکه گروگانگیری بودند که همگی دستگیر شدند.

به گزارش پلیس، سرهنگ مهریار سعیدی، رئیس‌پلیس جیرفت گفت: «صدرا سلطانی‌نژاد»، کودک پنج ساله جیرفتی که 10 روز پیش از مقابل خانه‌اش ربوده شده بود، بامداد دوشنبه با انجام عملیاتی اطلاعاتی در یکی از شهر‌های همجوار جیرفت آزاد شد.

وی تصریح کرد: این کودک خردسال با هدف اخاذی از خانواده وی ربوده شده بود که پس از اطلاع از سناریوی 250 میلیونی پیگیری برای دستگیری آدم‌ربایان در دستور‌کار پلیس جیرفت قرار گرفت.

وی بیان کرد: پلیس با به کارگیری چند تیم از پلیس‌های تخصصی ابتدا به چند رابط باند آدم‌‌ربایی دست پیدا کرد. فرمانده پلیس جیرفت ادامه داد: ماموران پلیس با شگردهای پلیسی به محل اختفای اعضای اصلی باند آدم‌ربایی راه پیدا کردند و سرانجام در انجام عملیاتی اطلاعاتی و درگیری موفقیت‌آمیز در یکی از شهر‌های همجوار موفق به متلاشی کردن این باند و آزادی کودک شد. وی بیان کرد: مأموران پلیس جیرفت در پی نفوذ به سه محل مجزای اختفای آدم‌ربایان موفق به دستگیری 12نفر از اعضای این باند شدند.

وی افزود: سرکرده باند آدم‌ربایان و 11 نفر از اعضای این باند که سه نفر از آنها را زنان تشکیل می‏دادند، روانه بازداشتگاه شدند و صدرا نیز ساعت دو بامداد دوشنبه با انتقال از شهرستان محل اختفای آدم‌ربایان، صحیح و سالم به خانواده‌اش تحویل داده شد.خبرهای تصادفی

ارسال نظر