پرونده کدخبر: 625 ارسال پرینت 1

رکنا: اعضای شبکه مخوف آدم ربایی و زورگیری در مشهد دستگیر شدند.

جوان 23 ساله‌ای به نام حسن که اهل استان مرکزی است چند روز پیش در یکی از خیابان‌های مشهد با شخصی روبه‌رو شد که ادعا می‌کرد میهمانپذیر ارزان قیمت سراغ دارد.

او با اعتماد نابجا به مرد ناشناس همراه این مرد جوان به راه افتاد. آنها به خانه‌ای در محدوده خیابان محمد آباد مشهد رفتند.

اما حسن به محض ورود به خانه با صحنه‌ای عجیب روبه‌رو شد. چند مرد جوان که در خانه بودند او را گرفتند و تا صبح زندانی‌اش کردند. فرد دیگری نیز در حالی که دست وپایش بسته شده بود در محل حضور داشت.

آدم ربایان گوشی تلفن همراه حسن را گرفتند. صبح روز بعد جوان 23 ساله با این بهانه که می‌تواند بدون دردسر از اقوامش بخواهد پولی برایش واریز کنند خود را از چنگ این افراد رها کرد. او بلافاصله به کلانتری 17 مشهد مراجعه و درخواست کمک کرد.

فرمانده پلیس خراسان رضوی درباره این خبر به شوک گفت: در پی گزارش این شهروند به پلیس و با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله مأموران کلانتری 17 وارد عمل شدند وتحقیقات خود را آغاز کردند.

سرتیپ دوم پاسدار بهمن امیری مقدم افزود: پلیس در مرحله اول این عملیات غافلگیرانه سه مجرم اصلی پرونده که با خودروی سواری ال نود در حال تردد بودند دستگیر کرد.

وی اظهار داشت: در مرحله دوم این عملیات ضربتی مخفیگاه متهمان با هماهنگی قضایی پاکسازی و چهار تن دیگر از اعضای شبکه مخوف دستگیر شدند.

فرمانده پلیس استان خراسان رضوی با اشاره به این مطلب که در بازرسی از خانه مسکونی جوان 32 ساله‌ای که با دست و پای بسته در خانه مسکونی به گروگان گرفته شده بود آزاد شد.

وی گفت: در بازرسی از این خانه 6 چاقو، پنج کیف زنانه و مقادیر زیادی اموال و مدارک سرقتی کشف شد.

سرتیپ دوم بهمن امیری مقدم اظهار داشت آدم‌ربایان برای سیر مراحل قانونی پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند. وی از شهروندان خواست برای اسکان به مراکز اقامتی و میهمانپذیرهای مجاز مراجعه کنند تا فرصت سوء‌استفاده برای مجرمان فراهم نشود.ارسال نظر