خبر ویژه :

پرونده کدخبر: 618 ارسال پرینت 0

رکنا: 4 تبهکار شمشیرزن که در حمله به سوپرمارکتی در گنبدکاووس دست به سرقت زده بودند به دام افتادند.

ساعت 5/10 شب 12 دی‌ماه در شهر گنبدکاووس واقع در شرق استان گلستان 2 جوان با شمشیری در دست و در حالی که صورت‌های خود را پوشانده بودند با ورود به سوپر مارکتی همه پول‌های فروشگاه را سرقت کرده و با کمک دو همدست خود که در انتظار آنها بودند با موتور پا به فرار گذاشتند.

در این زورگیری که در کمتر از یک دقیقه رخ داده بود800 هزار تومان پول نقد به سرقت رفت. صاحب فروشگاه که با شمشیر دو دزد هدف قرار گرفته بود بلافاصله به دنبال سارقان شتافت اما آنها در چند ثانیه محل را ترک کردند و تصاویر دوربین‌های مدار بسته مغازه تنها سرنخ به حساب آمد.

سرهنگ محمد علی عسگری فرمانده پلیس گنبدکاووس در مورد چگونگی دستگیری دزدان توضیح داد: در پی اطلاع از این سرقت که توسط ۴ دزد شمشیرزن انجام شد، بلافاصله تیمی ویژه از مأموران پلیس آگاهی تشکیل شد. تحقیقات گسترده پلیسی در سطح شهر و گشت‌های محسوس و نامحسوس فاش کرد که دزدان در یکی از شهر‌های مجاور زندگی می‌کنند که پس از شناسایی مخفیگاه آنان، مأموران با دستور قضایی در یک عملیات غافلگیرانه وارد مخفیگاه آنان شده و سه دزد را دستگیر کردند.

سرهنگ عسگری در ادامه بر ضرورت نصب سیستم‌های امنیتی در محل کار تأکید کرد و گفت: بازاریان سیستم‌های امنیتی در محل کار خود نصب کنند و از نگهداری بیش از حد پول در مغازه خودداری کرده و سریعاً آن را به بانک بسپارند.

یکی از این دزدان در بازجویی‌ها اظهار پشیمانی کرد و گفت: کار خلافی که انجام دادم اصلاً ارزش این همه دردسر و زندان را نداشت و ای کاش دست به آن نمی‌زدم.خبرهای تصادفی

ارسال نظر