پرونده کدخبر: 556 ارسال پرینت 2

رکنا: زنی با همدستی پدرش آدم‌ربا اجیر کرد تا شوهرش را بربایند.

خردادماه امسال مرد 45 ساله‌ای با چهره‌ای آشفته پا در دادسرای امور جنایی تهران گذاشت و از ماجرای فرار از دست آدم‌ربایان اجیر شده پرده برداشت. این مرد به بازپرس مدیر‌روستا گفت: چند ماهی است که با همسرم اختلاف داشتم و او بارها به دادگاه رفت و جز طلاق، شکایت‌هایی مبنی بر نپرداختن نفقه کرد که تبرئه شدم و در بحث طلاق نیز حاضر به جدایی از همسرم نشدم.

وی افزود: در این مدت همسرم برای جدایی پافشاری می‌کرد، اما من نپذیرفتم تا اینکه قبل عید نوروز با میانجیگری پدرزنم زندگی ما به آرامش رسید و با هم زندگی می‌کردیم، اما از یک ماه پیش بهانه‌گیری‌های همسرم شروع شد تا اینکه روز 6 خرداد‌ماه با اتفاق عجیبی روبه‌رو شدم. 5 خرداد‌ماه در محل کارم بودم و برای اضافه‌کاری مجبور شدم شیفت شب نیز در آنجا بمانم و فردای آن روز برای استراحت به خانه رفتم.

خواب بودم که زنگ خانه به صدا در‌آمد و همسرم ادعا کرد که با من کار دارند و به همین دلیل به سمت حیاط رفتم و دیدم که در باز شده و 3 مرد قوی‌هیکل داخل حیاط هستند.

در این لحظه همسرم در ورودی به خانه را بست و 3 مرد غریبه گفتند که من معتاد هستم و برای درمان می‌خواهند مرا به کمپ ترک اعتیاد ببرند.

هر چه به آنها می‌گفتم معتاد نیستم، بی‌نتیجه بود و 3 مرد مرا به زور سوار خودروی پژویی که راننده جوانی داشت، کرده و به سمت کمپ ترک اعتیادی بیرون از تهران بردند.

این مرد ادامه داد: در کمپ ترک اعتیاد نیز به همه گفتم که معتاد نیستم تا اینکه پزشکان مرا تحت نظر قرار دادند و آنها نیز با منفی بودن جواب آزمایش‌ها خواستند تا مرا رها کنند، اما 4 مرد قوی‌هیکل مرا در کمپ نگه داشتند و دو هفته آنجا بودم.

در این مدت همسرم و پدرش بارها به دیدن من آمدند و از مردان قوی‌هیکل می‌خواستند از من درباره پول پیش خانه و خودروام اطلاعاتی بگیرند، اما در برابر حرف‌‌‌هایشان سکوت کردم و در این مدت هر وقت دکترها مرا می‌دیدند از 4 مرد می‌خواستند که مرا رها کنند، اما بی‌فایده بود تا اینکه توانستم از دست آنها فرار کنم.

بدین ترتیب بازپرس مدیرروستا دستور داد تیمی از مأموران پلیس آگاهی تهران برای بررسی و درست بودن ادعاهای مرد جوان وارد عمل شوند و با مراجعه به کمپ ترک اعتیاد از پزشکان شنیدند که مرد جوان اعتیاد نداشته و به دلیل اصرارهای 4 مرد قوی‌هیکل در کمپ نگهداری شده است.

همین سرنخ کافی بود تا زن جوان که «الهام» 38 ساله است برای افشاگری در شعبه بازپرس جنایی حاضر شود و وی در اعترافاتش گفت: همسرم در گذشته اعتیاد به تریاک داشت و پس از مدتی ترک کرد، اما مدتی بود که رفتارش تغییر کرده بود و احتمال می‌دادم که همسرم دوباره به سمت مواد رفته است، به همین دلیل از 4 مرد جوان که در کمپ ترک اعتیاد کار می‌کردند خواستم برای درمان، شوهرم را با خودشان ببرند.

وی افزود: من هیچ اطلاعی از ادعاهای همسرم مبنی بر پیگیری پول پیش خانه و خودرواش ندارم و وی قصد دارد با این حرف‌ها مرا مجبور به ادامه زندگی کند.

این ادعا در حالی است که مرد ربوده شده به بازپرس مدیر‌روستا گفت: همسرم قصد داشته در این مدت که من در کمپ بودم، اموال و پول خانه را بالا بکشد و از من جدا شود.

بنابر این گزارش، بازپرس مدیر‌روستا با توجه به اطلاعات به دست آمده زن جوان را به اتهام مشارکت در آدم‌ربایی با قرار وثیقه 100 میلیون تومانی روانه زندان کرد و تحقیقات برای دستگیری 4 متهم آدم‌ربا ادامه دارد.ارسال نظر

  • تینا 0 0

    احتمالا همسرش با یکی از اون چهار نفر رابطه داشته که حاضر شدن واسش همچین کاری انجام بدن.