پرونده کدخبر: 21099 ارسال پرینت 0

رکنا: زن نیمه‌جانی که نیمه‌شب در نزدیکی بیمارستان شهدای یافت‌آباد رها کرده بودند، بدلیل شدت جراحات تا بیمارستان دوام نیاورد و جان سپرد.

مأموران کلانتری 151 یافت‌آباد ساعت یک بامداد امروز - چهارشنبه 21 بهمن - زن مجروح را در پیاده‌رو نزدیک بیمارستان شهدای یافت‌آباد درحالی پیدا کردند که جراحات زیادی بر دست و صورتش دیده می‌شد. زن مجروح حدود 25 ساله به نظر می‌رسید و لباس خانه به تن داشت که نشان می‌داد وی در جریان خشونت خانگی مجروح شده و به این‌ترتیب فرضیه وقوع تصادف منتفی می‌شد. عوامل اورژانس بیمارستان با اطلاع مأموران در محل حاضر شدند، اما مجروح حین انتقال به بیمارستان از شدت جراحات جان‌سپرد.

بازپرس، محسن مدیر روستا از شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران تیمی از اداره 10 پلیس آگاهی را مأمور تحقیقات درباره این زن کرد.

جراحات دست و صورت زن جوان و رها کردن وی در خیابان نشان می‌داد که اقدام مرگبار در محل دیگری صورت گرفته و عاملان جنایت برای فرار و پنهان کردن سرنخ‌های ابتدایی وی را در خیابان رها کرده‌اند.

هیچ مدرک شناسایی همراه زن نبود و تیمی از ماموران تشخیص هویت در این مرحله برای شناسایی زن وارد عمل شد.

به‌دستور بازپرس دادسرای ناحیه 27 جسد زن جوان در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفت تا همزمان با تحقیقات کارآگاهان برای شناسایی عاملان جنایت، علت مرگ نیز مشخص شود.ارسال نظر