پرونده کدخبر: 209 ارسال پرینت 4

رکنا: قاضی دادگاه میسوری امریکا، پسر نوجوان را پس از سه سال تحقیق و جست‌وجو به تحمل 20 سال حبس و قتل درجه دوم محکوم کرد.

«لوی ایلیوت» پسر نوجوان 15 ساله در حالی در برابر قاضی دادگاه حاضر شد که سه سال پیش جنایتی هولناک را به دلیل نفرت از خواهرناتنی‌اش «سرا» رقم زده بود.

براساس گزارش پلیس میسوری، «لوی» در یک فرصت مناسب در حالی که والدینش خانه نبودند، با یک سلاح کمری «سرا» 12 ساله را هنگام تماشای تلویزیون، از پشت سر هدف شلیک قرار داده بود.

پس از این حادثه جنون‌آمیز وی بسرعت خانه را ترک کرد و در تماسی تلفنی با پدرش موضوع را اطلاع داد.

پس از این جنایت هولناک لوی که از پیش نحوه قتل خواهر ناتنی‌اش را برنامه‌ریزی کرده بود، با پاک کردن اثر انگشت و پنهان کردن سلاح کمری، قتل را انکار کرد، اما تحقیقات میدانی مأموران قتل پس از سه سال نشان داد که لوی قبل از جنایت هولناک خود در وبلاگ شخصی و خطاب به همکلاسی‌هایش گفته است که نسبت به مرگ خواهر ناتنی‌اش بی‌تفاوت است. بر همین اساس وی در جایگاه تنها مظنون قتل قرار گرفت و حرف‌های ضد و نقیض‌ وی در چند جلسه بازجویی سرانجام راز قتل را فاش کرد.

بر همین اساس قاضی دادگاه پسر نوجوان را به اتهام قتل درجه 2، حمل سلاح و انحراف نظر پلیس در جریان قتل در مجموع به 30 سال حبس محکوم کرد.

وکیل لوی با درخواست تجدیدنظر حکم قاضی دادگاه توانست میزان حکم حبس را به 20 سال کاهش دهد.

لوی ایلیوت، پسر قاتل که خواهر ناتنی‌اش را به قتل رساند

سرا، دختر مقتول


ارسال نظر