پرونده کدخبر: 192676 ارسال پرینت 9

رکنا: کشف استخوان های یک انسان در عمق نیم متری زیر زمین یک شرکت در غرب تهران معمای مرموزی را پیش روی ماموران پلیس آگاهی تهران قرار داد.

به گزارش رکنا ، ساعت 12:50 دقیقه ظهر پنج شنبه 4 شهریور ماه سال جاری یک کارگر در حال کندن چاه درزیر زمین یک شرکت در خیابان سازمان آب بود که با صحنه هولناکی روبرو شد.
در عمق نیم متری چاه با استخوان های جسدی روبرو شد که داخل کیسه پلاستیکی بسته بندی شده بود و همین کافی بود تا با فریاد این کارگر جوان تیمی از ماموران پلیس در محل حاضر شوند.
ماموران در این مرحله ابتدای ماجرای کشف استخوان جسد یک انسان را به بازپرس مدیر روستا مخابره کردند و تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه تیم تشخیص هویت به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران در محل حاضر شدند.
کارآگاهان در این مرحله پس از بررسی کسیه پلاسیتکی که استخوان های یک جسد انسان در آن پیچیده شده بود را مورد بررسی قرار دادند و در گام بعدی به دستور بازپرس ویژه قتل این استخوان ها به پزشکی قانونی منتقل شد.
بنا به این گزارش، بازپرس مدیر روستا در این مرحله دستور داد تا استخوان ها برای شناسایی زن یا مرد بودن جسد به پزشکی قانونی منتقل شود و تحقیقات برای اطلاعات بیشتر در این پرونده در اداره 10 پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


ارسال نظر