پرونده کدخبر: 192672 ارسال پرینت 4

رکنا: فرمانده انتظامی "کهنوج" از دستگیری یک نفر سارق منازل خبر داد و گفت: متهم در تحقیقات صورت گرفته به 5 فقره سرقت اعتراف کرد.

سرهنگ "شاهپور بهرامی" در گفت و گو با خبرنگاران گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در یکی از مناطق سطح شهر موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی در این زمینه با گشت های ویژه به صورت محسوس و نامحسوس به فعالیت پرداختند تا این که موفق شدند سارق را شناسایی کنند.
فرمانده انتظامی کهنوج گفت: در استعلام های به عمل آمده مشخص شد متهم از سارقان سابقه دار می باشد.
سرهنگ "بهرامی" بیان داشت: پس از شناسایی مخفیگاه متهم، ماموران به صورت نامحسوس وی را تحت نظر قرار دادند و در اقدامی ضربتی این سارق را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه مقادیری وسایل خانگی از جمله چندین تخته قالیچه ، پتو ، کیف ،چمدان ،ظروف و وسایل آشپزخانه، سیلندر گاز خانگی را کشف کردند.
این مقام مسئول با بیان این که سارق،معتاد و دارای سوابق کیفری می باشد، گفت: متهم در تحقیقات صورت گرفته به پنج فقره سرقت منازل اقرار و عنوان کرد با فروش اموال مسروقه هزینه خرید مواد مصرفی خود را تهیه می کرده است.
فرمانده انتظامی شهرستان کهنوج در پایان خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شد.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر