پرونده کدخبر: 191803 ارسال پرینت 33

رکنا: مردی که در درگیری خونین برادر بزرگ‌تر خود را با ضربه‌های چاقو از پای درآورده بود، با درخواست سه فرزند مقتول به قصاص محکوم شد.

ساعت 22 هشتم مرداد سال گذشته مردی با کلانتری 17 شهر اراک تماس گرفت و ماموران را در جریان درگیری میان سه برادر در مراسم جشن عروسی در یکی از محله‌های شهر اراک خبر داد. ماموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند مردی میانسال همراه پسرش زخمی شده و کف خیابان افتاده‌اند. مصدومان به بیمارستان منتقل شدند.
این در حالی بود که ماموران با تحقیق از حاضران در محل و شاهدان حادثه به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می‌داد مرد زخمی که محسن نام دارد با دو برادرش به نام‌های مهدی و مسلم (عزیز‌الله) که پیش از این اختلاف و درگیری داشته مشاجره‌شان شده و این دو برادر در حالی که چاقو به دست داشته‌اند به برادر بزرگ‌تر خود و پسر او حمله کرده و هردو را زخمی کرده‌اند.
ماموران با شناسایی هویت ضاربان در جست و جوی آنها بودند که ساعاتی بعد به پلیس گزارش شد محسن به دلیل شدت خونریزی تسلیم مرگ شده و پسرش در جریان این درگیری خونین زنده مانده است. در این مرحله با توجه به مرگ مرد میانسال، روند رسیدگی به این پرونده وارد مرحله جدیدی شد. در ادامه دو برادر نیز به اتهام قتل دستگیر شدند. متهم نخست پرونده که مهدی نام دارد و عامل اصلی این برادر‌کشی است، در بازجویی پلیسی اعتراف کرد از مدتی پیش برسر مسائلی مختلف با برادرش درگیری داشته و شب جنایت نیز با مشاهده وی در جشن عروسی، همراه برادر دیگرش با او درگیر شده بودند، که پسر مقتول نیز در جریان این درگیری زخمی شده بود.
پیش از اخذ آخرین دفاع از متهمان پرونده، والدین مقتول با حضور در دادسرا از فرزندشان در حالی گذشت کردندکه سه فرزند مقتول خواستار قصاص عموی خود بودند .
با صدور قرار جلب به دادرسی، پرونده عامل جنایت و برادرش برای محاکمه به شعبه اول دادگاه کیفری یک استان مرکزی ارسال شد و چند هفته پیش این دو متهم پای میز محاکمه نشستند.
در این جلسه والدین مقتول دوباره از قاتل فرزندشان گذشت کردند، اما سه فرزند مقتول برای عمویشان درخواست قصاص کردند. قضات دادگاه چند روز پیش پس از پایان این محاکمه وارد شور شدند و متهم ردیف اول پرونده را به اتهام قتل عمد برادرش به قصاص در محوطه زندان مرکزی اراک و به خاطر ضرب و جرح عمدی برادرزاده‌اش به یک سال حبس و پرداخت دیه در حق وی، ظرف مدت یک سال محکوم کردند. او همچنین به خاطر نگهداری شوکر به شش ماه حبس محکوم شد. قضات متهم ردیف دوم پرونده را به شش ماه حبس و تحمل 74 ضربه شلاق محکوم کردند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
آخرین خبر های حاشیه ای المپیک 2016 ریو در رکنا.

منبع: جام جم

اخبار زیر را از دست ندهید:

عکس تلخ از یک کودک که دل مردم جهان را شکست

پیش بینی طنز آمیز مهران مدیری به واقعیت تلخ تبدیل شد/ مرگ یک معتاد زیر کتک مامور کمپ ترک اعتیاد+ عکس متهم

اقدام کثیف و زشت داماد با مادر زنش

اقدام ناجوانمردانه یک مرد با زن مهربان و دختر 3 ساله / کارآگاهان 878 روز سایه به سایه در تعقیب مرد کثیف بودند+عکس

ثروتمند شدن دختر 19 ساله فقیر تهرانی از سوی یک زن ایتالیایی

دردسر وردهای سیاه و عاشقانه یک مرد برای زن شوهردار

حمله وحشیانه 4 پسر خشن به زن جوان در روز روشن / این 4 جوان قمه به دست را می شناسید+عکس

درگیری خونین 15 تن در صف عابربانکارسال نظر

  • ناشناس 0 0

    من دختر اون کسی هستم که برادرش کشتش من یک سال و پنج ماه است که پدر ندارم نمی خواهم هم وطنی هایم را با باز کردن این ماجرا نارحت کنم فقط می خوهم بگویم که دعا کنید تا من یک دختر دوازده ساله به همراه خانواده ام بتوانم حق خون پدرم را بگیرم
    رکنا: با ما تماس بگیرید . 23051479 021