کدخبر: 191145 ارسال پرینت 6

رکنا: جانشین فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری اعضای یک باند سرقت و کشف 26 فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو خبر داد.

سرهنگ "علی کشاورزی" در گفت و گو با خبرنگاران گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در شهرکرمان، دستگیری عامل یا عاملان سرقت در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان قرار گرفت.

وی با اشاره به اقدامات اطلاعاتی و گشت زنی های نامحسوس و هدفمند، تصریح کرد: از این رو ماموران کلانتری 23 موفق شدند دو سارق را که قصد انجام سرقت دیگری را داشتند شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان کرمان افزود: در تحقیقات و بازجویی های انجام گرفته از سوی پلیس، سارقان که با شکستن شیشه خودروها اقدام به سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو می کردند با همدستی دو نفر دیگر به 26 فقره سرقت معترف شدند.

سرهنگ کشاورزی اظهار داشت: در جریان بررسی این سرقت ها و در پی اعتراف سارقان، ماموران انتظامی با اقدامات اطلاعاتی دو همدست سارقان را که یکی از آنان از اتباع غیر مجاز بود دستگیر کردند.

وی با اشاره به این که مالباختگان جهت شناسایی اموال خود به کلانتری23 مراجعه کنند، گفت:پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی ازمخفیگاه متهمان مقدار زیادی لوازم خودرو از قبیل باطری، ضبط، فلش، زاپاس و سیستم های صوتی کشف شد. #

آیا این خبر مفید بود؟


خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها