پرونده کدخبر: 1294 ارسال پرینت 8

رکنا: دزد سریالی خانه‌ها در شهر گناباد با بیش از یک میلیارد ریال جواهرات دستگیر شد.

فرمانده پلیس گناباد با اعلام این خبر گفت: در پی سرقت‌های سریالی از خانه‌ها در محدوده خیابان ناصر خسر و غفاری شهر گناباد تیمی ویژه از مأموران زبده پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داد.

سرهنگ علی اکبر کیانی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی سرقت‌ها و تحقیق از مالباختگان، عملیات گسترده‌ای را برای شناسایی و دستگیری عامل سرقت‌های سریالی شروع کردند.

وی ادامه داد: مأموران پلیس با استفاده از سرنخ‌های برجای مانده به یک دزد به نام محمدرضا مظنون شدند و او را به‌صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.

پس از چند روز کنترل نامحسوس سرانجام مظنون به سرقت را در حال فروش طوطی سخنگو به یک مغازه پرنده فروشی که شباهت زیادی با مشخصات طوطی سرقت شده از یکی خانه‌ها داشت مشاهده و بلافاصله وارد عمل شدند.

وی اظهار داشت: متهم در بازجویی‌های اولیه منکر هرگونه جرمی بود و مدعی بود که پرنده را خریده که در ادامه بازجویی‌های علمی پلیس به سرقت از 10 خانه‌ در محدوده خیابان‌های ناصر خسرو و غفاری اعتراف کرد.

فرمانده پلیس گناباد گفت: مأموران دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی در بازرسی از مخفیگاه متهم اثاث خانه و چندین سرویس طلا و جواهر به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال کشف کردند.ارسال نظر